Advert

Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Teknoparkı ziyaret etti

Ak Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, "şimdi her zamankinden daha çok çalışmalıyız" dedi.

Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Teknoparkı ziyaret etti

Samsun Milletvekili Kurt, OMÜ yerleşkesinde faaliyette bulunan Teknopark’ı ziyaret etti. Teknopark çalışanlarıyla tek tek sohbet eden Kurt, uzmanlarla fikir alışverişinde bulundu. Teknopark A.Ş. genel müdürü Buğra Çolak’ın, projelerle ilgili sunumunu izleyen milletvekili Hasan Basri Kurt, daha sonra şunları söyledi.

‘’Türkiye katma değeri yüksek ürünler üretmek zorundadır. Katma değerli ürün üretebilmenin de ön koşulu bilgi üretmek, fikir üretmektedir. Yatırımcılara, üreticilere buraların avantajlarını anlatıp daha fazla yatırımcı çekmeliyiz. Herkes bulunduğu yer itibariyle bir şeyler ortaya koymalı, cesur olmalı. Bu iş olmuyor diye bir kenara bırakmamalıyız. Kendi doğrusuna inanıyorsa insan sonuna kadar mücade etmeli. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği mücadele ortada. Hepimizin bu ülkeye borcu var. 30-40 sene sonrasını da düşünmeli ve ona göre çalışmalıyız.’’

Ak Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt’a ziyaretinde OMÜ Rektör yardımcısı Prof. Dr.  Mehmet Kuran ve Ak Parti Samsun il başkan yardımcısı Av. Hakan Ay eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
360 bin şifre kopyalamışlar
360 bin şifre kopyalamışlar
Bakan Gül: Türk yargısı bağımsız kararını vermektedir
Bakan Gül: Türk yargısı bağımsız kararını vermektedir