Samsun Milletvekili Köktaş’tan yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Samsun Milletvekili Köktaş’tan yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Milletvekili Köktaş mesajında şu sözlere yer verdi; "Geleceğimizin teminatı kıymetli öğrencilerimizin yaz tatilinin bitmesiyle okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın heyecanını coşkusunu hep birlikte yaşıyoruz.
Öğrencilerimizin okul öncesinden, üniversiteye kadar çağın gereklerine uygun eğitim almaları, teknolojik imkanları en yüksek seviyede kullanmaları ve eğitim fırsatlarından aynı derecede faydalanmaları için, hükümetlerimiz döneminde en büyük bütçeyi eğitime ayırarak, büyük eğitim atılımları gerçekleştirildi.
Hatırlayın okullar açılacağı zaman bu yıl hangi kitap olacak, kitapları nasıl alacağız endişesi vardı. İktidarımız döneminde bu endişeyi de ortadan kaldırdık. çocuklarımız okullarına gittiklerinde kitaplarını masalarının üstlerinde buluyorlar.
Bu anlamda Büyük Türkiye'nin hedefleri doğrultusunda, çocuklarımızı ve gençlerimizi yarınlara en iyi biçimde hazırlamakta emin adımlarla ilerliyoruz. 
Bu vesile ile bir kez daha öğretmenlerimize, çocuklarımızın yetiştirilmesindeki büyük fedakarlıkları, emekleri, çabaları ve gönüllerinden gelen sevgi için teşekkür ediyorum. 
Onların bu özeverili çalışmaları daha iyi bir Türkiye, daha iyi bir gelecek için en büyük güvencemizdir. 
Bu düşünceyle  2017-2018 eğitim öğretim yılının, öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahir Ünal'dan “OHAL ve 20 Temmuz'' açıklaması
Mahir Ünal'dan “OHAL ve 20 Temmuz'' açıklaması
İllüzyonist Aref'i kobra yılanı ısırdı
İllüzyonist Aref'i kobra yılanı ısırdı