Advert

Samsun Salıpazarı İlçesi YEDAŞ’la aydınlandı!..

Samsun'un Salıpazarı İlçesi'nde büyük ölçüde tamamlanan 'bölünmüş yol'lar, YEDAŞ tarafından aydınlatıldı. Başkan Akgül, "YEDAŞ'a teşekkür borçluyuz" dedi.

Samsun Salıpazarı İlçesi YEDAŞ’la aydınlandı!..

Samsun'un Salıpazarı İlçesi genelinde başlatılan yol, kaldırım yapım ve düzenleme çalışmaları büyük ölçüde tamamlanırken ilçe adeta yeniden inşa edildi.

ESKİ DİREKLER GİTTİ, YENİLERİ GELDİ

Salıpazarı'nın girişinde başlayan bölünmüş yolun yanı sıra Şehit Orhan Erdoğan Caddesi ve 100. Yıl Bulvarı'ndaki çalışmalar halkın büyük beğenisini topladı. Çalışmaların tamamlanmasının ardından bu kez devreye YEDAŞ ekipleri girdi. Modern görünüme kavuşan yollara el atan YEDAŞ ekipleri, eski direkleri kaldırdı, yerine estetik görünümlü demir direkler dikerek ilçeyi aydınlattı.

ÖNCE HALKA, SONRA YEDAŞ'A TEŞEKKÜR

Sokak, cadde ve yollardaki çalışmalarla ilçeye çağ atlattıklarını söyleyen Belediye Başkanı Halil Akgül, "Halkımıza sabrından ve bize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Salıpazarlılar en iyisine layık. Bu ilkeden hareketle çalışmalarımız devam edecek. Bir teşekkürü de YEDAŞ'a borçlu olduğumuzu belirtmek isterim. Çalışmaların hemen akabinde ekiplerini adeta seferber eden YEDAŞ, ilçemizi ışıl ışıl hale getirdi. Tüm YEDAŞ ekibine teşekkür ediyoruz" dedi.

samsun salıpazarı yedaş

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 2017 Yarışmacılar Kimdir Tanıyalım
Survivor 2017 Yarışmacılar Kimdir Tanıyalım
O hain 2 kez gözaltına alınıp bırakılmış!
O hain 2 kez gözaltına alınıp bırakılmış!