Samsun Valilik personeline hizmet içi eğitim

SAMSUN Valiliği personeline yönelik olarak hizmet içi eğitim semineri düzenlendi. Samsun Vali Yardımcıları Mehmet Ali Karatekeli ve Ali Galip Saral'ın katılımıyla valilik personeline yönelik olarak düzenlenen hizmet içi eğitim semineri Amasya'da bir Otel'de yapıldı. 'Performans Değerlendirme Eğitimi' konulu seminerde Samsun Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü Mesut Aydoğdu, tarafından katılımcılara bilgi verildi.

Samsun Valilik personeline hizmet içi eğitim

Samsun Vali Yardımcıları Mehmet Ali Karatekeli ve Ali Galip Saral'ın katılımıyla valilik personeline yönelik olarak düzenlenen hizmet içi eğitim semineri Amasya'da bir Otel'de yapıldı. 'Performans Değerlendirme Eğitimi' konulu seminerde Samsun Valiliği İl Yazı İşleri Müdürü Mesut Aydoğdu, tarafından katılımcılara bilgi verildi. 

Seminerin açılışında konuşma yapan Vali Yardımcısı Mehmet Ali Karatekeli, "Gelişmiş ülkelerde çalışan insanların on yıl içerisinde en az bir defa etkili hizmet içi eğitime alınması mecburiyeti vardır. Ülkeler bunu ne kadar sıklıkla yaparlarsa, çalışanların performanslarını o derece arttırırlar. Hizmet içi eğitime ülkemizde en çok önem veren bakanlıkların başında da İçişleri Bakanlığımız gelmektedir. Arkadaşlar iki dakika öncesini geri getirme şansınız yok ama zamanınızı bereketlendirme, değerlendirme şansınız var. Vaktimizi dolu, bereketli ve daha verimli geçirirsek hem kendimize, hem çevremize, hem de ülkemize katkı sağlamış oluruz. Sizden istirhamımız, klasik bir memur olma zihniyetinden çıkın. Yaşadığımız şehrin sorunlarını çözmek adına projeler üretin ve bunları paylaşın. Hem çalışalım, hem projeler üretelim" diyerek sözlerine şöyle devam etti:

"Değerli arkadaşlar 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ilan edilen OHAL ile Samsun Valiliğimiz bünyesinde OHAL bürosu oluşturuldu. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye'de 3 ay süreyle ilan edilen ve sonrasında 3 ay daha uzatılan Olağanüstü Hal, valiliklerce kurulan OHAL Bürolarında koordine ediliyor. Valiliğimizde kurulan OHAL Bürosu'nda ise Samsun Vali Yardımcısı olarak benim başkanlığımda, 1 müdür, 1 şef, 1 memur, 1 şoför ve 1 hizmetliden oluşan 6 kişilik ekip 24 saat boyunca büroya gelen ihbar ve şikayetleri titizlikle inceliyoruz. İhbar ve şikayetlerin yoğun biçimde ulaştığı OHAL Bürosu'nda bütün dilekçeler herhangi bir iftiraya meydan vermemek adına titizlikle işleme alınmaktadır. Bu süreçte Valiliğimiz ve Kaymakamlıklarımızda çalışan en alt birimden, en üst birime kadar tüm çalışanların olağan üstü gayret ve çalışmaları var. Ben bu vesileyle gerek şu an aramızda olan, gerek aramızda olamayan tüm çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu iki günlük sürecin hepimize faydalı olacağı kanaatimle, sizleri sevgiyle, saygıyla selamlıyorum." 

samsun valilik eğitim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanlığı: 90 bin camide kahraman askerimiz için dua edilecek
Diyanet İşleri Başkanlığı: 90 bin camide kahraman askerimiz için dua edilecek
 ÖSO’nun gözü Afrin’de, kulağı Türkiye’de
ÖSO’nun gözü Afrin’de, kulağı Türkiye’de