SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK'TAN BAŞKAN YILMAZ'A İADE-İ ZİYARET

Samsun Valisi Osman Kaymak geçtiğimiz günlerde kendisini ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a iade-i ziyarette bulundu.

SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK'TAN BAŞKAN YILMAZ'A İADE-İ ZİYARET

  Valiler Kararnamesi ile Samsun Valiliği’ne atanan Vali Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı girişinde Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Belediye bürokratları tarafından karşılanan Vali Osman Kaymak, karşılamanın ardından Başkan Yılmaz  ve beraberindeki heyet ile birlikte  Başkanlık  makamına geçti. Makam ziyareti öncesinde Başkan Yılmaz Vali Kaymak'a bina girişinde yer alan eski Samsun fotoğrafını göstermeyi de ihmal etmedi.

   Vali Kaymak'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren  Başkan Yılmaz ve Vali Kaymak çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu. Özellikle yaklaşan olimpiyatlar öncesinde yürütülen çalışmalar ve diğer projelerin değerlendirilmesinin de yapıldığı görüşmede konuşan Başkan Yılmaz, "Sayın Valimizin ziyareti bizleri ziyadesiyle mutlu etti. İnşallah Valimizle birlikte şehrimiz için daha güzel hizmetlere birlikte imza atmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Kendisini bugün burada ağırlamaktan büyük onur duydum. Belediye ekibimizle birlikte kendisine belediyemiz çalışmaları hakkında bilgi sunma imkânı da bulduk. Tekrar ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray 21'inci şampiyonluğunu kutladı
Galatasaray 21'inci şampiyonluğunu kutladı
Askeri aracın geçişi sırasında patlama: 2 şehit
Askeri aracın geçişi sırasında patlama: 2 şehit