Advert

SAMSUN'DA CHP'DE SEÇİM HEYECANI

CHP'de yakında başlayacak kongre öncesinde adaylar yavaş yavaş sahaya inmeye başladı. Canik'te ilçe başkanlığına aday olduğunu açıklayan Bülent Kutbay seçim çalışmalarına başlarken, Atakum'da ise Turgay Özçelik CHP Atakum ilçe başkanlığı için adaylığını kısa bir süre sonra resmen açıklayacağını söyledi.

SAMSUN'DA CHP'DE SEÇİM HEYECANI

CHP'Lİ ADAYLAR SAHAYA ÇIKTI
Cumhuriyet Halk Partisi'nde kongre sürecinin yakın zaman da başlayacak olmasıyla birlikte adaylarda kendisini göstermeye başladı. Canik'te ilçe başkanlığına aday olduğunu açıklayan Bülent Kutbay seçim çalışmalarına başlarken, Atakum'da ise Elektrik Mühendisi Turgay Özçelik CHP Atakum ilçe başkanlığına aday olduğunu söyledi. Seçim çalışmalarına her iki aday da start verirken, CHP'nin Samsun'da başarılı olması için yola çıktıklarını, Türkiye'nin en köklü partisi CHP'ye hizmet etmekten gurur duyacaklarını söylediler.

CHP'Yİ YUKARIYA TAŞIYACAĞIZ
Samsun'da esnaf olarak çalışan Bülent Kutbay;'CHP'nin Samsun'da çok ciddi bir tabanı var. Bu varlığımızı daha da yukarılara taşımak ve CHP'yi Samsun'da layık olduğu yere getirmek için partimden aday oldum. Daha önce Canik'te belde yönetimlerinde 3 kez görev aldım. Canik'te çok daha aktif ve başarılı olmak zorundayız.' dedi.
CHP Atakum ilçe başkanlığı için seçim çalışmalarına başlayan Turgay Özçelik ise;'Herkes şunu bilsin ki Atakum CHP'nin her zaman kalesidir. Önce ilçe başkanlığını kazanmak, sonra belediye seçimlerini yeniden almak istiyoruz. Bunu başaracak gücümüz ve irademiz var.' diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası piyasayı 27 milyar lira fonladı
Merkez Bankası piyasayı 27 milyar lira fonladı
Van'da terör örgütü PKK'ya ait mühimmat ele geçirildi
Van'da terör örgütü PKK'ya ait mühimmat ele geçirildi