Advert

SAMSUN'DA DAYAK YİYEN GELİN 'BANA SÜREKLİ HAP İÇİRDİLER'

22 Ekim tarihin de Samsun'un İlkadım ilçesinde yaşanan ve takı yüzünden sonu kavgayla biten düğün sonrası olay gelinden önemli açıklamalar.

SAMSUN'DA DAYAK YİYEN GELİN  'BANA SÜREKLİ HAP İÇİRDİLER'

O GELİN KONUŞTU
Samsun'da 1 hafta önce yapılan bir düğünde, erkek ve kız tarafı arasında takı nedeniyle gelin ve damadın da aralarında olduğu 13 kişi çıkan kavga sonucu yaralanmış, yaşanan olay günlerce konuşulmuştu. Her iki taraf kavga sonrası birbirlerini suçlarken, çıkan kavga da yaralanan gelin yaşanan dramı tüm çıplaklığıyla anlatarak, erkek tarafının haklı olduğunu ve bu olayları tamamen kendi ailesinin planladığını söyledi.

SUÇLU BENİM AİLEM
Yaşanan olayları tek tek anlatarak erkek tarafının haklı olduğunu söyleyen Dudu B.," Böyle bir olayla karşı karşıya kalmayı asla istemezdim. Erkek tarafının yaşanan olaylar da suçu yok. Tamamen ailem tarafından planlanan bir olay. Takıları almak için beni kullanıp erkek tarafını da renci de ederek bizi herkese rezil ettiler. Düğüne kadar sürekli hap içtim. Nefes bile aldırmadılar.' dedi.

ALTINLARI VERDİM
Düğünde kavgayı çıkartan tarafın kendi ailesi olduğunu belirten Dudu B.;'Şahsi çıkarları ve para için eşimi de beni de kandırıp bu olaylara sebebiyet verdiler. Daha önce de beni başka biriyle evlendirip onlardan da para aldılar. Sürekli olarak kullanıldım. İçim elvermediği içinde altınlarını eşimin tarafına iade ettim. Hatam olduysa ve kimi kırdıysam özür diliyorum.' diyerek sözlerin tamamladı. www.meydannet.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası piyasayı 27 milyar lira fonladı
Merkez Bankası piyasayı 27 milyar lira fonladı
Van'da terör örgütü PKK'ya ait mühimmat ele geçirildi
Van'da terör örgütü PKK'ya ait mühimmat ele geçirildi