Samsun'da eğitimin yıldızlarına kaymakamdan ödül

SAMSUN İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı işbirliği ile yürütülen 'Eğitim Yıldızları' projesinde ödül alan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, okullar ve hayırsever iş adamı Köksal Ersayın, Kaymakam Turan Atlamaz tarafından ödüllendirildi.

Samsun'da eğitimin yıldızlarına kaymakamdan ödül

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı işbirliği ile yürütülen 'Eğitim Yıldızları' projesinde, yılın en iyi eğitim uygulaması kategorisinde İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 'Üniversiteli Liseliler Projesi' ödülü İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu'na, yılın eğitim gönüllüsü kategorisinde işadamı Köksal Ersayın'a, yılın eğitim ortamı kategorisinde İlkadım Kazım Orbay İlkokulu'na, yılın sanat okulu kategorisinde İlkadım Çatalarmut İlkokulu'na, yılın spor okulu kategorisinde Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu'na, yılın sosyal proje okulu kategorisinde İlkadım-Samsun Anadolu Lisesi'ne, yılın duyarlı çalışanı olarak İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Mahir Kavun'a ve yılın okulu kategorisinde de İstiklal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne ödül verildi.

İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz, 16 kategoriden oluşan 'Eğitim Yıldızları' projesinde 8 ödül alan İlkadım İlçesi'ndeki okulları tebrik ederek ödüllendirdi. İlkadım Kaymakamlığı'nda düzenlenen ödül törene İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz, İlçe  Milli Eğitim Müdürü Davut Numanoğlu. okul müdürleri ve hayırsever işadamı Köksal Ersayın katıldı.

İlkadım İlçe Kaymakamı Turan Atlamaz "İlkadım eğitimde Samsun’un lokomotif ilçesi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, okullarımız başarıları ile bizleri gururlandırdı. Hayırsever işadamımız Köksal Ersayın ve eğitimcilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İçişleri Bakanlığı'ndan flaş açıklama: 3'ü gri listede...
İçişleri Bakanlığı'ndan flaş açıklama: 3'ü gri listede...
İsrail basınından gündemi sarsacak Türkiye iddiası!
İsrail basınından gündemi sarsacak Türkiye iddiası!