Advert

Samsun'da 'Kırmızı Ordu' taraftar grubu kuruldu

SAMSUN'da yeni kurulan Kırmızı Ordu Taraftar Grubu, iç sahada ilk kez tribünde yer alacağı Adanaspor maçı öncesinde açıklama yaptı. Grup Başkanı Ünal Eker, "Tek derdimiz Samsunspor. Taraftar grubumuz hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Samsun'da 'Kırmızı Ordu' taraftar grubu kuruldu

Samsun'da Samsunspor tribünlerine yeni bir taraftar grubu daha yer alacak. Yeni kurulan 'Kırmızı Ordu Taraftar Grubu', iç sahada ilk kez tribünde yer alacağı Adanaspor maçı öncesinde bir araya gelerek açıklama yaptı. Grup Başkanı Ünal Eker, "Samsunspor için bir oluruz. Kimseyi kırmadan, incitmeden proteste edeceğimizde de her zaman ederiz. Ama şiddet ve küfürden her zaman uzak duracağız. Samsunspor kulübüne harcatacağımız ve kimseden istediğimiz bir kuruş yok. Bizim şehrimizin bizim takımımız parası, Samsunsporumuza kalsın. Tek derdimiz Samsunspor. Taraftar grubumuz hayırlı uğurlu olsun" dedi.

DOĞRULARIN İÇİNDE OLMAK İSTİYORUZ

Tribün Lideri Hüsame Ünveren ise yaptığı açıklamada "Samsunspor için bir yola çıktı. Bir yola baş koyduk.  A kişisi, b kişisi olmadan sadece Samsunspor’u desteklemek için bu yolda kardeşlerimizle birlikte sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberlik içinde, küfürsüz, şiddetsiz daha güzel bir Samsunspor için bu yola çıktık. Bizim amacımız sadece bu şehrin, dinamikleri, insanları ve sadece bu takımın sevdalıları. Bizim başka bir gayemiz ve amacımız hiçbir zaman olmadı ve olmayacaktır. Samsunspor kamuoyundan istediğimiz bize bir süre verilmesi. Bu süre içinde bizim görülmemiz. İyi olan her şey her yerde kabul görür. Biz yanlışların içinde değil, doğruların içinde olmak istiyoruz" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MGK toplantısı sonrası açıklama
MGK toplantısı sonrası açıklama
Meclis Genel Kurul salonu yeni sisteme hazır
Meclis Genel Kurul salonu yeni sisteme hazır