Samsun'da korku filmi çekilecek

SAMSUNLU genç yönetmen Fuat Yılmaz, memleketinde çekeceği 3. filmi olan 'Mezarlık' için yer ve mekan incelemelerine başladı.

Samsun'da korku filmi çekilecek

Samsunlu genç yönetmen Fuat Yılmaz, 2015 yılında çevirdiği ilk filmi olan Ezan'ın ardından yine aynı türdeki korku filmi 666 Cin Musallatı adlı filmi vizyona soktu. Filmlerinin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenen genç yönetmen bu kez 3. filmi için kolları sıvadı. 

'MEZARLIK' FİLMİ GELİYOR

Fuat Yılmaz, 3. filmi olan 'Mezarlık' için doğduğu ilçe Canik'te ve Tekkeköy'de ekibiyle beraber mekanları inceledi. Memleketinde bir sinema filmi projesi yapacak olmaktan heyecan ve mutluluk duyduğunu söyleyen Yılmaz, "Asıl hedefim Samsun'a çok daha fazla sinema filmi, dizi gibi projeleri gerçekleştirmek, böylece memleketimin tanıtımını tüm Türkiye'ye ve yurt dışına en iyi şekilde taşımaktır. Memleketimize uzun soluklu ve sürerliliği olan aynı zamanda da maddi manevi bir getiri de sağlayan projelere imza atmak istiyorum. Umarız her şey düşüncelerimiz ve niyetimiz kadar güzel olur. Bu projelrle ilgili Samsun'un ileri gelenlerimizin de desteğini arkamıza  alabilirsek çok daha güzel projeler üretebiliriz" dedi.

Konusuyla büyük sükse yapması beklenen ve aynı zamanlarda da festivallerde boy gösterecek olan dram gerilim filminin çekimlerine 5 Temmuz'da başlanacak. Filmin vizyona girişi ise 3 Kasım 2017 olarak planlanıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dolar yeni tarihi rekor düzeyine çıktı
Dolar yeni tarihi rekor düzeyine çıktı
Sosyal medya fenomeni Seda Tripkolic gözaltında!
Sosyal medya fenomeni Seda Tripkolic gözaltında!