Advert

Samsun'da 'Müptela-i Aşk' rüzgarı

SAMSUN'da alanında iddialı 3 kadın girişimcinin düzenlediği 'Müptela-i Aşk' organizasyonu renkli görüntülere sahne oldu.

Samsun'da 'Müptela-i Aşk' rüzgarı

Samsun'da Hayal Fotoğrafçılık, Zarina Moda ve Gülenay Kuaför  tarafından hazırlanan 44 adet gelinliğin sergilendiği 'Müptela-i Aşk' organizasyonu büyük ilgi gördü. 15 Temmuz Şehitler Parkı Ömer Halisdemir Konferans Salonu'ndaki Organizasyona Hayal Fotoğrafçılık Zübeyde ve Ahmet Ayar, Zarina Moda Elif Karaismail ve Gülenay Kuaför Melahat Eneş ev sahipliği yaptı. 

Samsun'da hatta Karadeniz Bölgesi'nde bir ilk olma özelliğini taşıyan organizasyona yaklaşık 850 davetli katılırken, 2018 yılının yeni tasarımı 44 yeni gelinlik modelinin yanı sıra, saç ve fotoğraf alanındaki yenilikler davetlilerle buluşturuldu.

Organizasyon hakkından bilgi veren Hayal Fotoğrafçılık Sahibi Zübeyde Ayar, "Aylardır üzerinde titizlikle çalıştığımız bir işti. İzmir'den büyük bir organzisayonla anlaşarak TIR'larlarla tüm malzemlerimizi getirdiler. Işıktan, podyuma, müziğe varana kadar herşeyi en ince ayrıntısına düşünerek organizsayonu gerçekleştirmeye çalıştık. Her birimiz kendi sektöründe öncü olan firmalarız ve bunun bilincindeyiz, yaptığımız program Samsun'da ve hatta karadenizde bir ilk. Yoğun talepten dolayı ayrıca çok mutluyuz. Verdiğimiz emeklerin karşılığını böyle muhteşem bir sevgiyle görmek çok onur verici" dedi.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Sedanur'un otopsi sonucu açıklandı.. İsyan ettiren ayrıntı
Sedanur'un otopsi sonucu açıklandı.. İsyan ettiren ayrıntı