Advert

Samsun'da olimpiyatlarda sıkı güvenlik önlemi

SAMSUN'da 18- 30 Temmuz tarihleri arasında düzenlecek olan '23'üncü İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nda 3 bin 381 polis ve 550 jandarmanın güvenliği sağlayacağı belirtildi.

Samsun'da olimpiyatlarda sıkı güvenlik önlemi
Advert

Samsun Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, 23'üncü Deaflympıcs İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nda geniş güvenli önlemi alınacağı vurgulanarak şöyle denildi:

"İlimizde 18- 30 Temmuz 2017 tarihileri arasında düzenlenecek olan 2017 Samsun 23. Deaflympıcs İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunlarında 3381 polis, 550 Jandarma personeli görev yapacak. Olimpiyat Oyunlarına 96 ülkeden katılan sporcular, spor adamları ve misafirlerimiz 24 farklı konaklama bölgesinde ağırlanacak. Olimpiyat oyunlarının sağlıklı bir şeklide sürdürülebilmesi, sporcu ve misafirlerin güvenli bir şekilde ağırlanabilmeleri için ilimiz genelinde tüm güvenlik tedbirleri Emniyet Genel Müdürlüğü’nün ve Jandarma Genel Komutanlığı’nın gönderdiği takviye kuvvetlerle birlikte planlanmıştır. Bu süre zarfında ilimiz merkezi ve bağlı dış ilçelerimiz de dahil olmak üzere il genelinde 5 bin 418 polis, 128 Jandarma personeli görev yapacak olup, olimpiyat oyunlarına yönelik alınan tedbirlerde ise bizzat 3 bin 381 polis ve 550 Jandarma personeli ile güvenlik sağlanacaktır."

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da uyuşturucu ticaretine 1 tutuklama
Samsun'da uyuşturucu ticaretine 1 tutuklama
Canik'ten kadınlara yeni armağan
Canik'ten kadınlara yeni armağan