Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

SAMSUNSPOR'A YARDIM YAĞIYOR... KAYA AŞÇI'DAN 100 BİN TL.

Samsunlu iş adamı Kaya Aşçı, Astaş Holding olarak valiliğin hesabına bugün 100 bin TL daha yatırdıklarını, kampanyanın amacına ulaşacağından en ufak bir kuşku duymadıklarını söyledi.

SAMSUNSPOR'A YARDIM YAĞIYOR...  KAYA AŞÇI'DAN 100 BİN TL.
Advert

ÖNCE 10, SONRA 100 BİN TL.

Samsunlu ünlü iş adamı Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya Aşçı, Samsun Valiliğinin başlatmış olduğu kampanyaya ilk gün 10 Bin TL bağışta bulunmuş, bu rakamın ileri ki günlerde daha da yükseleceğini belirtmişti. Astaş Holding'in almış olduğu kararla bugün Valiliğin göstermiş olduğu hesaba 100 Bin TL yatırıldığı belirtilirken, Samsunspor'a bundan sonraki dönemde de yardımlarının devam edeceği ve bu kampanyadan ciddi anlamda sonuç alınacağını ifade ettiler.  

KAMPANYA HEDEFİNE ULAŞACAK
Samsun valiliği tarafından başlatılan 'Samsunspor'a yardım kampanyası'nın son derece anlamlı olduğunu gerek Samsunspor taraftarlarının, gerekse Samsun halkının şehrin en büyük markası olan Samsunspor'a sahip çıkmasının Samsun'da büyük bir sinerji oluşturduğunu ifade eden Holding yetkilileri, kampanyanın kısa sürede başarılı olacağına yürekten inandıklarını söylediler.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zonguldak Havalimanı, iç hat seferleri için gün sayıyor
Zonguldak Havalimanı, iç hat seferleri için gün sayıyor
Komandolar, engel tanımıyor
Komandolar, engel tanımıyor