Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

Samsunspor'da kriz tavan yaptı! 5 futbolcu bavulunu toplayıp gitti

TFF 1'nci Lig takımlarından Samsunspor'da yaşanan mali kriz sonrasında alacakları bulunan 5 futbolcu sözleşmelerini fesih ederek kulüpten ve şehirden ayrıldı.

 Samsunspor'da kriz tavan yaptı! 5 futbolcu bavulunu toplayıp gitti
Advert

TFF 1'nci Lig ekiplerinden Samsunspor'da yönetim ve kongre krizinin ardından başlayan mali kriz sonrasında kulüpten alacakları bulunan ve bugün ödeme sözü verilen 5 futbolcu sözleşmelerini fesih ederek kulüpten ve şehirden ayrıldı. Konu hakkında açıklamada bulunan Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, "Abdülkerim Bardakçı, Hasan Hatipoğlu, Ufuk Budak, Ömer Kandemir ve Çağrı Ortakaya, kendilerine verilen sözler tutulmayınca sözleşmelerini tek taraflı fesh etti. 3 Ocak gün bitimine kadar alacaklarının yatırılması gerekiyordu. Dün takımla beraber antrenmanlara katıldılar. Bugün itibariyle ise takımdan ayrıldılar. Şu ana kadar futbolculara alacakları ödenemedi. Bundan dolayı kaynak bulmak için çalışmalar devam ediyor" dedi.

Coşkun Zeren, 6 futbolcunun daha alacaklarının ödenememesi halinde 10 Ocak'ta serbest kalma riskinin bulunduğunu, Georgios Samaras  ve Davy Angan haricindeki tüm oyuncuların da 18 Ocak'ta ödeme yapılmazsa serbest kalacağını söyledi.

VALİLİK YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI

 Samsunspor’a gönül vermiş vatandaşlarımızın Samsunspor’a destek olması amacıyla, Valiliğimiz öncülüğünde İl Yazı İşleri Müdürü Mesut Aydoğdu, İl Mahalli İdareler Müdürü Mehmet Hayri Şen ve İl İdare Kurulu Müdürü Dursun Teke’den oluşan bir Yardım Toplama Komitesi oluşturulmuştur.
  Aşağıda belirtilen hesap numarasında toplanan paralar, Samsunspor'un borçlu olduğu alacaklılarına ödenmeyecek olup, tamamı doğrudan Samsunspor’daki futbolcularımıza ödenecektir.
       
        Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
       HALKBANKASI SAATHANE ŞUBESİ
        TR40 0001 2001 5360 0005 1000-10
        Hesap No: 1536 051 000 10 

 

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PKK, taciz ve tecavüzün faturasını yine kadın teröristlere ödetiyor
PKK, taciz ve tecavüzün faturasını yine kadın teröristlere ödetiyor
Kırgız asıllı yengesini boğarak öldüren sanık: Gözüm döndü
Kırgız asıllı yengesini boğarak öldüren sanık: Gözüm döndü