Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

SAMSUNSPOR'UN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Valilik bünyesinde Samsunspor’un mali krizden kurtarılması için başlatılan kampanyaya tam destek verdi.

SAMSUNSPOR'UN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Advert

Samsunspor'a son dönemde yaptığı katkılarla taraftarların gönlünde taht kuran Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "En kötü gün bugünse, biz yine varız." dedi. Samsunspor'da yaşanan mali krizlerin ardından, valilik öncülüğünde kampanya başlatılan ve her kesimden büyük destek gören kampanyaya Başkan Yılmaz’da tam destek verdi. 

DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Sosyal medya hesabından çağrıda bulunan Yılmaz, takımın zorlu süreçte herkesimin desteğini beklediğini belirterek, “En kötü gün bugünse, biz yine varız.” dedi. Başkan Yılmaz, yaptığı paylaşımda “Samsunumuzun markası olan Samsunsporumuzun bu zorlu süreci tüm kesimlerin desteğini beklemektedir. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak takımımıza bundan önce olduğu gibi bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz. En kötü gün bugünse, biz yine varız. Valiliğimizin başlattığı kampanyaya sonuna kadar desteğiz.” dedi.

VALİLİĞİN KAMPANYASINA İLGİ
Samsun Valiliği, mali açıdan sıkıntılı günler geçiren ve futbolcuları bir bir serbest kalan Samsunspor için yardım kampanyası başlatmıştı. Büyük ilgi gören kampanya kapsamında Valilik öncülüğünde İl Yazı İşleri Müdürü Mesut Aydoğdu, İl Mahalli İdareler Müdürü Mehmet Hayri Şen ve İl İdare Kurulu Müdürü Dursun Teke’den oluşan bir Yardım Toplama Komitesi oluşturuldu. Toplanan paralar ise Samsunspor'un borçlu olduğu alacaklılarına ödenmeyecek, tamamı doğrudan Samsunspor’daki futbolcu alacaklarına aktarılacak. 

İŞTE BANKA HESAP NUMARASI:
HALKBANKASI SAATHANE ŞUBESİ : 
TR40 0001 2001 5360 0005 1000-10         
Hesap No: 1536 051 000 10

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fırat'ın doğusunda teröristleri korku sardı
Fırat'ın doğusunda teröristleri korku sardı
Cenazeden dönen evli çift kazada can verdi
Cenazeden dönen evli çift kazada can verdi