Samsun’un gurur tablosu

SAMSUN Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl açıklanan “Türkiye’nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” arasına Samsun'dan 5 firmanın girdiğini söyleyerek, “Borsamız üyesi Ulusoy Un Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’nin de bunlar arasında olması bizleri gururlandırdı” dedi.

Samsun’un gurur tablosu

İSO tarafından her yıl belirlenen "Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" araştırma sonuçları açıklandı. Samsun her yıl olduğu gibi bu yıl da ülkemizin ilk 500 büyük firması arasındaki yerini aldı. 2016 yılında da Samsun’un gururu olan 5 firma listede yer aldı. Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, “Bu sonuçlara göre 2016 yılı İSO ilk 500 listesinde üyemiz Ulusoy Un Sanayi Ticaret Anonim Şirketi de 398’nci sırada yer alarak bizleri gururlandırdı. Samsun’dan Yeşilyurt Demir Çelik Endüstrisi ve Liman İşletmeleri Limited Şirketi,  Borsan Kablo Elektrik Aydınlatma İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Karaçuha Tarım Ürünleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Özyılmaz Fındık Ticaret ve Sanayi Limited şirketleri de listeye giren diğer firmalarımız oldu” dedi.

İSO ilk 500 sıralamasına giren Samsun firmalarını kutlayan Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, "Önceki yıllarda da listede yer alan borsamız üyesi Ulusoy Un Sanayi gibi diğer firmalarımızın da gelecek yıllarda listede daha da üst sıralarda yer alacağına inanıyorum. Listeye giren tüm firmalarımızı kutlayarak başarılarının devamını diliyorum" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Piyango talihlisine büyük şok
Milli Piyango talihlisine büyük şok
Trabzon'da sel suları, dev kamyonu dereye böyle sürükledi
Trabzon'da sel suları, dev kamyonu dereye böyle sürükledi