Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 'Kadın Emeği'ne saygı

SAMSUN'un Vezirköprü İlçesi'nde belediye tarafından düzenlenen Kadın Emeği Pazarı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan tarafından açıldı.

 Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 'Kadın Emeği'ne saygı

Ak Parti Çevre ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Vezirköprü Belediyesi tarafından altyapısı hazırlanan Kadın Emeği Pazarı'nın açılışını gerçekleştirdi.

KARAASLAN'DAN BAŞKAN EDİS'E TEŞEKKÜR

Köprülü Mehmet Paşa Parkı yanında, Toplum Sağlığı Merkezi önünde yer alan alanda kurulan Kadın Emeği Pazarı'nı hizmete açan Çiğdem Karaaslan, "AK Parti iktidarları daima üreten kadınların yanında olmuştur. Bunu bugün burada bir kez daha herkese göstermiş olduk. Belediye Başkanımız İbrahim Sadık Edis'e her yönüyle anlamlı ve faydalı böylesine bir uygulamayı düşünüp hizmete soktuğu için teşekkür ediyorum" dedi.

ÇEŞİTLİ DÖNEMLER AÇILACAK

Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis de yaptığı açıklamada, "Kadınlarımızın ürettiklerini pazarlayıp satabilmeleri imkanını sunabilmek için seferber olduk, olmaya da devam edeceğiz. Böylece ilçemizde aile ekonomilerine ciddi katkılar sağlayacağız. Bundan sonra da belirli dönemlerde Kadın Emeği Pazarları oluşturulacak" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırmızı listede aranan terörist öldürüldü
Kırmızı listede aranan terörist öldürüldü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile görüştü