SAMSUN’UN YILDIZLARI 26 KASIM’DA BULUŞUYOR

Samsun İMG (İnternet Medya Grubu) tarafından 26 Kasım 2016 tarihinde Sheraton Grand Hotel'de düzenlenecek olan 2016 yılı medya ödülleri sahiplerini bulacak...

SAMSUN’UN YILDIZLARI 26 KASIM’DA BULUŞUYOR

İNTERNETTEN CANLI YAYIN
Samsun İnternet Medya Grubu (İMG) tarafından 26 Kasım 2016 tarihinde düzenlenecek olan gecede, yılın en başarılı kişi, kurum ve kuruluşları gazeteciler tarafından belirlendi. 18 dalda ödüle layık görülen isimler Sheraton Grand Hotel'de düzenlenecek olan özel geceyle ödüllerini alacaklar. Ödül gecesi Akasyamhaber.com, Meydannet.com ve Gerçektaraf.com haber sitelerinden canlı yayınlanacak.

YILIN MEDYA ÖDÜLLERİ
Yılın siyasetçi, belediye başkanı, yöneticisi, il başkanı, bürokratı, işadamı, kurumu, sağlık kuruluşu, sivil toplum örgütü, gazetecisi, gazetesi, köşe yazarı, ilçe başkanı, eğitim kurumu, AVM'si, sendikacısı, sporcusu, kültür sanat ödülleri 45 günlük titiz bir çalışmayla belirlenirken, Samsun'a damga vuran önemli isimler de altın ödül kategorisinde medya ödüllerini alacak.

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ
Samsun'un ve ülkemizin en büyük sorunlarından biri olan uyuşturucu konusunu da kısa film gösterisiyle gündeme taşıyacak olan İMG, düzenlenecek olan gece de kanayan bu yaraya dikkat çekecek. Sosyal sorumluluk projesinin genel koordinatörlüğünü CHP Samsun Milletvekili ve İçişleri komisyon üyesi Hayati Tekin ve Samsun'un uyuşturucu ile mücadele de en etkin sivil toplum örgütü TÜRKAV yapacak.

 

samsun img internet medya grubu sheraton grand hotel medya ödülleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KKTC Başbakanı'ndan flaş açıklama: TL yerine...
KKTC Başbakanı'ndan flaş açıklama: TL yerine...
Denizbank satıldı! İşte yeni sahibi
Denizbank satıldı! İşte yeni sahibi