SEVEN: BİR GÜN MUTLAKA BAFRA'YA GERİ DÖNECEĞİM

Bir dönem Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcılığı, 2 kez de MHP'den Bafra Belediye Başkanlığı'na aday adayı olan eğitimci Nusret Seven'i evinde ziyaret ettik...

SEVEN: BİR GÜN MUTLAKA  BAFRA'YA GERİ DÖNECEĞİM

EVİNDE ZİYARET ETTİK

Ülkücü camianın Bafra'da sevilen isimlerinden biri olan ve işi nedeniyle Ankara'da görev yapan eğitimci Nusret Seven'i ziyaret ettik. Meydannet Genel yayın Yönetmeni Ünal Yavuz, Köşe yazarı Av. Alperen Carus ve Habereko sitesi sahibi Çağatay Durmuş'u evinde kabul eden Seven;'Samsunlu hemşehrilerimi görünce Ankara'da yanlızlığımı unutuyorum. Benim değerli dostlarımı Ankara'da görmek ve ağırlamak bana gurur verdi.' dedi.

BAĞLARIMI KOPARMADIM
Bafra'nın her zaman gözünde tüttüğünü, hemşehrileriyle irtibatını hiç bir şekilde kesmediğini ifade eden Seven;'Samsun ve Bafra benim her zaman gözüm de tütüyor. Orası benim baba toprağım. Fırsat buldukça gelmeye çalışsam da işlerimizin Ankara'da olması nedeniyle fazla zaman bulamıyorum. Hemşehrilerimle gerek sosyal medyadan gerekse telefonlarla görüşerek hasret gidermeye çalışıyorum.' diye konuştu.

BAFRA BENİM NEFESİM
Doğup büyüdüğü, ekmeğini yiyip suyunu içtiği Bafra'ya bir gün geri döneceğini ve Bafralıların her zaman hizmetinde olacağını ifade eden Seven;'2009 ve 2014 yıllarında Bafra Belediye Başkanlığı'na aday adayı oldum. Benim en büyük isteğim memleketime hizmet etmek ve güzel eserler bırakabilmekti. Bu yüzden belediye başkanlığına 2 kez aday adayı olmama rağmen kısmet olmadı. İçinde memleket aşkı varsa bu siyasette olmasa da gönüller de olur. Bafra benim nefesim ve göz bebeğimdir.' şelinde konuştu.

ALLAH NASİP EDECEK
Siyasette kırgınlığa ve küslüklere yer olmadığını zaman zaman bu duyguları kendisinin de yaşadığını ifade eden Seven sözlerine şöyle devam etti;'Hani insan bir şeyi çok sever ve onu herkesten kıskanır ya. İşte bizim Bafra sevgimiz böyle bir şeydi. Bu yüzden bizler de dostlarımızla ve en sevdiklerimizle kırgınlıklarımız oldu. Şunu anladım ki, siyaset bir gönül işi olduğu kadar nasip işidir. Önce Yüce Rabbim nasip edecek. Nasibin de varsa da o makamlara gelirsin. Buna inandığım için çok gönüller aldım.' 

KAVGA YOK, SEVGİ VAR
Siyasetteki gelişmelere de değinen Seven;'Bildiğiniz gibi MHP'den önemli isimler koptu ve yeni partiye geçtiler. Her iki tarafta çok özel dostlarım var. Kim kendini nerede mutlu hissediyorsa orada siyaset yapsın. Bunun sonucunda düşmanlıklar oluşmasın ve kırgınlıklar yaratılmasın. Çok değil daha dün birlikte yiyip, birlikte gezen, aynı aşk ve duygularla vatanına ve milletine bağlı olan, bu uğur da nice bedeller ödeyen bir neslin çocuklarıyız biz. Kavga yok. sevgi var. Siyaset gelir geçer ancak dostluklar her zaman baki kalır. Kim ki bu millete hizmet etmek için taşın altına elini koyuyorsa Allah ondan razı olsun' diyerek sözlerini tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile görüştü
7 doktor, 5 saatlik operasyonla çıkardı! İşte küçük Fırat'ın son durumu
7 doktor, 5 saatlik operasyonla çıkardı! İşte küçük Fırat'ın son durumu