Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Şık Erkek Aksesuarı Gümüş Yüzükler

Tarz sahibi erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan gümüş yüzükler, farklı model ve çeşitlilikle her geçen gün yükselen trend olarak karşımıza çıkmakta.

Şık Erkek Aksesuarı Gümüş Yüzükler
Advert

Gümüş erkek yüzüklerinde çok sayıda farklı tasarım kişilerin karar verme sürecini etkilese de onlara özel bir tarz kattıkları kesin.  Önceleri yüzük takmam diyen pek çok erkeğin ön yargısını yok eden bu aksesuarlara daha yakından bakmaya ne dersiniz? Altın yüzükler dini inanç doğrultusunda İslam inancında erkeğe haram kılındığı için erkekler bu nedenle gümüş aksesuarlara yönelmektedir.

Gümüş erkek aksesuarları altın kadar pahalı olmasa da ince işçilik gerektirmesi ve gümüşün yarı değerli maden olması nedeniyle de değerli bir özelliğe sahiptir. Piyasada ucuz gümüş yüzük bulmak oldukça kolay olsa da sağlığı tehdit etmesi nedeniyle mutlaka güvenilir gümüş aksesuar sitelerinden alışveriş yapılmalıdır.

Erkeklerin daha çok düşünce dünyalarını ve kimliklerini oluşturmada yardımcı olan erkek yüzükler aynı zamanda özel yaşamlarında kendilerine özel bir tarz oluşturmalarına da yardımcı olmakta.  Gümüş yüzük modelleri her tarza hitap eden şekilde farklı çeşitlerden oluşmakta.  Bu modeller arasında beylerin en çok tercih ettiği modeller ise taşlı yüzüklerdir.

Doğal taşların şifasına inanan pek çok erkek tercihini gümüş taşlı yüzüklerden yana kullanılır. Bu taşlar arasında en çok tercih edilenler strese ve ruh sağlığına iyi gelmesi yönüyle bilinen akik taşlı yüzükler ve oniks taşlı yüzüklerdir. Bu yüzük modellerini kehribar, oltu taşı, sedef taşlı yüzükler takip eder.

 

Erkekler arasında bir diğer popüler olan yüzük modeli ise taşsız erkek yüzükleridir. Bu modellerde daha çok tarihi ve geleneksel motiflere yer verilmektedir. Kendini milliyetçi muhafazakar olarak tanımlayan erkekler sıklıkla bozkurt, 3 hilal, Göktürkçe Türk, kurt gibi figürleri tercih ederler.

Taşsız yüzük modelleri arasında özellikle Osmanlı devletinin cihan devleti oluşu ve neslin devamı olarak pek çok erkeğin de aksesuar dünyasında yerini almıştır. Osmanlı arması, Osmanlı Tuğrasının yanı sıra Osmanlı sancağı motifleri yer almaktadır. Osmanlı armalı yüzüklerle tarihi değerlerinize olan bağlılığınızı gösterebilir kimliğinizi bu aksesuar üzerinden kurgulayabilirsiniz.

Yine son zamanlarda yükselişe geçen ay yıldızlı yüzükler de pek çok erkeğin parmağını süslemekte. Şanlı bayrağımızın sembolünün yer aldığı ay yıldızlı aksesuarlar ve daha pek çok bay-bayan gümüş yüzük modeline Anı Yüzük sitesinin www.aniyuzuk.com/gumus-yuzuk adresinden ulaşabilir, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanı ile kolayca sipariş verebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Savcı Kiraz'ın şehit olduğu olayla ilgili dava başladı
Savcı Kiraz'ın şehit olduğu olayla ilgili dava başladı
Muharrem İnce adaylık şartını açıkladı
Muharrem İnce adaylık şartını açıkladı