Advert
Advert

ŞIK KAZAK MODELLERİ

ŞIK KAZAK MODELLERİ
Advert

Kazak denince aklımıza soğuk kış günleri gelir mutlaka. Yaz gelince fazla yer kaplamaması için kaldırdığımız kazaklarımızı kışın kendini göstermesiyle yeniden gardroplarımızdaki yerlerine yerleştiririz. Dönemin trend kombin parçalarından olan kazak modelleri oldukça kalın, bol ve büyük oldukları için çok fazla yer kaplarlar.

Sürekli değişen ve gelişen moda kazak modellerine de elden geçirmiştir. Artık mağazalarda gördüğümüz kazak modelleri eskisi kadar büyük ve kalın olmamakla beraber göbek açık modelleri de mevcuttur. Daha çok minyon tipli bayanların tercihi olan bu tür kazaklar fiziğinden emin uzun boylu kişilerin de gözdesi olmuştur. Dondurucu soğuklara rağmen göbek açık modasının kışın da sürdürülmesini kazakların sahip olduğu sıcak dokuya borçluyuz.

Son dönemlerde erkek reyonlarında da kalın, örgü kazakları görmeye başladık. Kışın kar botları ve kot pantolonlar ile giydikleri kazaklar oldukça salaş bir görüntü kazanmalarını sağlamaktadır. Özellikle 14 şubat yaklaşırken sıklıkla gördüğümüz çift kazakları da oldukça yaygınlaşan bir görüntü haline gelmiştir. Bu ve daha birçok kazak modeli için https://www.denizbutik.com/kazak-ve-hirka-modelleri inceleyebilirsiniz. Aynı kazak modelini hem erkeğe hem de bayanlara uygulamak ise moda dünyasının başarısı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli, Samsun'da coşkuyla karşılandı
Bahçeli, Samsun'da coşkuyla karşılandı
300 metreden düşen hamile kadın öldü
300 metreden düşen hamile kadın öldü