SÜSLÜ: BİZİM MUHATTABIMIZ AK PARTİDİR

MHP Samsun Eski İl Başkanı Ömer Süslü,'Yeni dönem de bizim muhattabımız MHP değil, AK Partidir. Yeni partimiz Türkiye'de iktidarı hedefleyen bir anlayışla siyasete start verecek' dedi.

SÜSLÜ: BİZİM MUHATTABIMIZ AK PARTİDİR

BAŞKAN TEKİN İYİ BİR ARKADAŞIMIZ
MHP Samsun Eski İl Başkanı Ömer Süslü, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'in bugün basın toplantısında söylediği 'Yeni kurulacak parti Samsun'dan start verecekmiş. Kimse kendini Atatürk yerine koymasın. irili ufaklı 73 parti vardı, bunlar da 74. parti olurlar.' sözlerine ilginç bir yanıt verdi. Tekin'in kendilerinin iyi bir arkadaşı olduğunu ve onunla asla bir polemiğe girmeyeceğini belirten Süslü;'Bizim muhattabımız bu arkadaşlarımız ya da MHP değil. Bizim muhattabımız AK Parti'dir.' dedi.

SAMSUN'DAN BAŞLAMASI ONUR VERİCİ
Türkiye'nin sıkıntılı bir süreçten geçtiğini ve yeni kurulacak partinin Türkiye'nin beklentilerine ve özlemlerine cevap verecek bir siyasi yapı olduğunu sözlerine ekleyen Süslü;'Herkesi kucaklayan bir anlayışla kurulacak olan yeni partimiz de bu tür polemiklere ve söylemlere asla girmeyeceğiz. Bizler herkesi kucaklayan, ülkemizin sorunlarına ve beklentilerine cevap verecek yepyeni bir partiyle halkımızın karşısına çıkacağız. Bu başlangıcın Samsun'dan startının verilecek olması da memleketimiz açısından onur verici br durumdur. Bizim için memleketini vatanını seven her bireyin başımızın üzerinde yeri vardır.' diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başbakan Yıldırım: Mehmetlerimiz, Afrin'de destan yazıyor
Başbakan Yıldırım: Mehmetlerimiz, Afrin'de destan yazıyor
Bakan Çelik: Terörle mücadele ederken, ekonomiyi de büyütüyoruz
Bakan Çelik: Terörle mücadele ederken, ekonomiyi de büyütüyoruz