TANER TEKİN: SOKAKTAKİ SİMİTÇİ BİLE FETÖCÜLERİN KİM OLDUĞUNU BİLİYOR

MHP samsun İl Başkanı Taner Tekin Amisos Otel'de yerel, ulusal ve internet medyası temsilcileriyle biraraya geldı. Yeni oluşan MHP il yönetim kurulu üyelerini medyaya tanıtan Tekin, yeni kurulacak olan parti ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

TANER TEKİN: SOKAKTAKİ SİMİTÇİ BİLE  FETÖCÜLERİN KİM OLDUĞUNU BİLİYOR

Samsun'da sadece Atatürk çıkar

Meral Akşener liderliğinde MHP'den kopan muhaliflerin, yeni kurulacak partinin ilk adımını 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Samsun'dan başlatacak olmasıyla ilgili konuşan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin "Samsun turizm olarak güzel bir şehir. Ayvacık saklı cennetimiz var, Salıpazarı'nda şelalelerimiz var, oraya gidip gezebilirler. Dünya harikası kuş cennetimiz var. Oraları da ziyaret edebilirler. Çakallı'da menemen yiyebilirler. Bunlar kendilerini Atatürk'mü zannediyorlar. Samsun'dan sadece ulu önder Atatürk çıkar. Samsun'dan başlangıç yapmak Mustafa Kemal Atatürk'ün işidir. Hiç kimse kendisini Mustafa Kemal zannetmesin. İrili ufaklı 73 parti vardı, kuracakları parti 74. parti olur hepsi bu kadar." dedi.

2000 kişi partimize katıldı

Partisine 1.5 yılda 2000 bin yeni üyenin katıldığını şu ana kadar da YSK'dan sadece 4 üyenin istifa ederek partiden ayrıldığını belirten Tekin;'Her geçen gün yeni üyeler kazanıyoruz. Son bir yıl içinde MHP üyeliğinden 4 kişi ayrılırken, 2000 kişi ise partimize üye oldu. 'MHP barajın altında kalır' diyenlere bu en güzel örnek. Yeni partinin kurulmasıyla birlikte partimizden gidecekler olabilir. Biz o isimleri zaten biliyoruz. Bunlar 48 yıllık bir parti için sorun teşkil etmez. Türkiye ve dünya liderimizi konuşup takdir ederken, her söylediği ülkemizin geleceğine damga vuran bir lidere sahip olmaktan bizler onur duyuyoruz.' diye konuştu.

Fetö ile ilintili olanlar belli

Samsun'da AK Parti içinde var olan fetö ile ilintili kişilere halen bir yaptırımın olmamasının halkın beklentilerini boşa çıkardığını sözlerine ekleyen Tekin;'Diyorlar ki 'isim verin' neyin ismini verelim Allah aşkına? Google'ye açsınlar geçmişte fetö ile Samsun'da kimler flört etmiş. Kimler kimlerle iş yapmış, rant elde etmiş bunları herkes bilmiyor mu? Biz gambazcı falan değiliz. Bu şehir de fetö ile ilinti olan siyasetçileri sokaktaki simitçi dahi bilirken, bizden kimse isim istemesin gereğini yapsın. MHP olarak biz hükümete terörle ve fetö ile mücadele de destek veriyoruz. Her konuda onları desteklemek gibi bir mecburiyetimiz yok.' şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cinnet getiren anne 2 kız çocuğunu öldürdü
Cinnet getiren anne 2 kız çocuğunu öldürdü
Dolar yeni tarihi rekor düzeyine çıktı
Dolar yeni tarihi rekor düzeyine çıktı