Advert

TARAFTARLARDAN GALİP ÖZTÜRK'E MESAJ VAR... SAMSUN'UN ÖZ EVLATLARI TAKIMINA SAHİP ÇIKMALI

Samsunspor yönetimi son dönemlerde alınan sonuçlar sonrasında aldığı 'Olağanüstü ve Seçimli Genel Kurul' kararını resmi internet sitesinden duyurdu. İlk oturumunun 20 Aralık 2017 Çarşamba günü, ikinci oturumunun ise çoğunluğa bakılmaksızın 28 Aralık 2017 Perşembe günü Atakum ilçesinde ki Büyükşehir Sanat Merkezi'nde gerçekleştirileceği belirtildi. Bu gelişmelerin ardından Samsunsporlu taraftarlar harekete geçerek takımlarına sahip çıkma kararı aldılar.

TARAFTARLARDAN GALİP ÖZTÜRK'E MESAJ VAR...  SAMSUN'UN ÖZ EVLATLARI TAKIMINA SAHİP ÇIKMALI

GALİP ÖZTÜRK'E ANLAMLI ÇAĞRI 
Geçmiş dönem de Samsunspor'a yapmış olduğu desteklerle taraftarların gönlünde taht kuran Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'e çağrıda bulunan taraftarlar;'Sayın Galip Öztürk, Samsunspor'un iyi gününde kötü gününde yanında olan değerli bir işadamıdır. Şimdi kendisinden bir kez daha bu takımı ayağa kaldırmasını bekliyor ve istiyoruz. Geçen sene takımımızın yaşadığı düşme korkusunu bu sene yaşamak istemiyoruz. Öztürk'ün bu çağrımıza duyarsız kalmayacağını da çok iyi biliyoruz. Gün Samsunspor'a sahip çıkma gün birlik ve beraberlikle zor günleri aşma günüdür.' dediler.

SAMSUN'UN EVLATLARI GÖREV BAŞINA
Öztürk'ün takıma sahip çıkması halinde Samsunspor'un eski günlerine yeniden döneceğine inandıklarını belirten Samsunsporlu taraftarlar;'Samsunspor bu şehrin en büyük markasıdır. Galip Öztürk'te Samsunlu olup, bizim ülkemizin değerli ve önemli işadamlarından biridir. Öztürk'ün taşın altına elini koyup bizleri düzlüğe çıkaracağına inancımız tamdır. Öztürk'ün, Samsunspor'a sahip çıkması halinde Samsunlu bir çok işadamının da Öztürk'le birlikte kulübe sahip çıkacağını biliyor ve buna yürekten inanıyoruz. Şimdi görev alma, sorumluluk alma zamanıdır. Bu duruşu göstereceklerine bütün kalbimizle inanıyoruz.' diye konuştular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ameliyattan uyanamayan Kübra'nın doktoru tıp kurallarına uymamış
Ameliyattan uyanamayan Kübra'nın doktoru tıp kurallarına uymamış
Konsolosluktaki ikinci arama sona erdi
Konsolosluktaki ikinci arama sona erdi