Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

Tasarım Mobilyalar

Tasarım Mobilyalar
Advert

Tasarım mobilyası sevenler ve sadece konforu, zarafeti ve performansı seven birçok kişi, 2007 yılının Şubat ayında, 92 yaşında ölen tasarımcı Hans J Wegner'in ünvanını biliyor. Wegner, 500 sandalyenin üzerinde tasarlandı, ama sadece bire bir ip oldu koltuk, Wegner CH25 koltuğu. Temiz çizgiler ve aynı zamanda basit şıklık, mobilyaların normal ticari markalarıdır ve Wegner'in işlevleri istisna değildir ve türün normalidir. Wegner CH25, ticari marka tarzı için kolayca tanınan klasik profilli bir koltuktur. Çok sayıda farklı ahşap tipinde gelir ve zamandan beri tasarım stili nedeniyle yaratılışından birkaç yıl sonra sıklıkla ödüllendirilir.

 

Wegner sandalye, iyi tasarlanmış, çekici bir düzenin en iyi örneğidir. Öncüler bireyin ağırlığını toplu olarak desteklediğinden, sandalye çok sağlam ve sağlamdır. Sandalyenin görsel cazibesi, ayırt edici ve benzersiz bir desende dokunmuş ipten yapılmış sandalye ve sırt tarafından iyileştirilmiştir. Halat, belirli bir dekora uymak için çeşitli renklerde gelir ve kullanılan en tipik ahşap, bir ceviz vermek veya almak gibi görünüyor. Bu sandalyeler hantal ya da korkunç ağır değildir, bu yüzden kullanmak ve bir odaya çok esneklik sağlamak için bir zevk. Güzel tasarım koltuklar için inanılmaz derecede dayanıklıdırlar ve Wegner sandalyesi oldukça pahalı olsa bile, büyük bir değer elde edersiniz.

 

Wegner CH25 genellikle yaklaşık 2,000 dolar değerindedir. Bu pahalı görünebilir, ancak bu sandalyede dolar ve sentlerden daha fazla var. Bu koltuk bir klasik ve doğru bir şekilde halledilirse, fiyatı sadece yukarı çıkacaktır. Çok daha kalıcı ve önemli ölçüde daha şık olan geleneksel hasır koltuklara benziyor. Dokuma halatlı sandalyenin bu Özel Wegner düzeni, bireylerin Wegner'in sayısız diğer tasarımlarına bakmasına neden olabilir. Wegner unvanının hızlı bir internet araması, inanılmaz Wegner'in gerçekte ne kadar olduğunu açıklayacaktır. Mobilya tasarımı üzerinde muazzam bir etkisi vardı.

 

Bu özel Wegner tasarımı, bireylerin Danimarka tasarım mobilyalarına genel olarak bakmalarını teşvik etmek için bir katalizör görevi görebilir. 500'den fazla sandalye modeli ve çok çeşitli ahşap ve renk aksanı vardır. 2007 yılının Şubat ayında vefat eden Hans Wegner, Danimarkalı düzen mobilyalarını seven insanlar ve konfor, zarafet ve performansı seven birçok kişi tarafından iyi biliniyordu. Wegner'ın 500 koltuk tasarımları arasında bir halat otu olan Wegner CH 25 bulunuyor.

 

Genel olarak, Danimarkalı möbleli mobilyalar, temiz hatlar ve aynı zamanda düzende basit bir zarafet olarak tanınır ve Wegner'in eserleri bu stilin şahsiyetidir. Wegner mobilya tasarımı üzerinde muazzam bir etkiye sahipti.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fırat'ın doğusunda teröristleri korku sardı
Fırat'ın doğusunda teröristleri korku sardı
Cenazeden dönen evli çift kazada can verdi
Cenazeden dönen evli çift kazada can verdi