Terme Belediye Başkanı Şenol Kul muhtarları ağırladı

SAMSUN'un Terme İlçe Belediye Başkanı Şenol Kul, ilçedeki mahalle muhtarlarıyla makamında biraraya geldi.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul muhtarları ağırladı

Terme İlçesi'nin mahallelerinde görev yapan 13 mahalle muhtarı Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u makamında ziyaret etti. Başkan Kul, muhtarlara projeleri hakkında bilgiler verdi. Ziyarette ilçenin sorunları konuşuldu ve çözüm yolları arandı. Muhtarlarla yaptıkları işbirlikleriyle önemli çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Başkan Kul, birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. 

Yol ve mahalle sorunları ile ilgili muhtarlardan gelen talepleri not alan Başkan Kul, Terme İlçesi'nin yaşam standardını yükseltmek için ekipleriyle birlikte gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi. 

Mahallelerin talep ve ihtiyaçları hakkında bilgiler almak, sorunlarını konuşmak ve çözüm odaklı yol haritası belirlemek ve daha sonrada bunları takip etmek açısından bu tür toplantıların çok önemli olduğunu dile getiren Başkan Kul "Siz değerli muhtarlarımızla birlikte vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz. Muhtarlarımızın taleplerinin bir bölümünün bizler farkındayız. Talep ve isteklerimiz büyük ölçüde aynı olduğundan bu işleri yapmak için bir program yapılması gerekir ve bu programı öncelik sırasına göre, ihtiyaç sırasına göre hazırlayarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. İstek ve talepleri yerine getirmek için gayret gösteriyoruz. Duyarlılıklarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, ziyaret sonunda muhtarlarla birlikte hatıra fotoğrafı çekindi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dolar ve Euro'da son durum
Dolar ve Euro'da son durum
Traktör devrildi; sürücü yaralandı
Traktör devrildi; sürücü yaralandı