Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

Terme Belediyesi yeni yollar açıyor

Terme Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen yeni yol açma ve genişletme çalışmaları Yalı Mahallesi devam ediyor.

Terme Belediyesi yeni yollar açıyor
Advert

Terme Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler mahallelerde beton yol, kaldırım, yol açma ve genişletme çalışmalarına hız vererek hizmet atağını sürdürüyor. Yeni açılan yollar, ulaşım sorunu yaşayan vatandaşlara rahat bir nefes aldırırken, Terme’nin gelişimine de katkı sağlıyor.

Yalı mahallesinde devam eden yol açma ve genişletme çalışmalarını mahalle muhtarı Murat Dinç ile birlikte ziyaret ederek incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Şenol Kul mahalle halkı sakinleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Gelişen ve değişen Terme’nin ulaşım sorununu çözmek ve yolları daha modern hale getirmek için planlamaya uygun olarak çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren ve şehirlerin hizmetlerle geliştiğini kaydeden Başkan Kul, “Terme’de yaşamının kolaylaştırılması için çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Yeni açmış olduğumuz yollarımızın ilimize, mahallemizdeki hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yalı mahallesi muhtarı Murat Dinç ve mahalle sakinleri Başkan Kul’a ziyaretlerinden ve mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli'den tren kazası açıklaması
Bahçeli'den tren kazası açıklaması
Şehit Emniyet Müdürü Verdi'nin adı Yalova’da yaşatılacak
Şehit Emniyet Müdürü Verdi'nin adı Yalova’da yaşatılacak