Tok; Fatih ve Reşadiye’nin kardeşliği hep örnek olmuştur

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Ramazan ayının 9’uncu günü Fatih ve Reşadiye mahallesi sakinlerini Fatih Parkına kurulan iftar sofrasında buluşturdu.

Tok; Fatih ve Reşadiye’nin kardeşliği hep örnek olmuştur

Komşu İftarları kapsamında Fatih ve Reşadiye Mahalle sakinleri ile buluşan Başkan  Tok, Fatih ve Reşadiye Mahallelerinin her zaman kardeşlik örneği sergilediğini belirtti.

İlkadım Belediyesi tarafından düzenlenen her gün farklı bir mahallede gerçekleşen Komşu iftarlarının dün akşamki durağı Fatih Parkı oldu. Yoğun katılımın gözlendiği iftar yemeğinde Fatih ve Reşadiye Mahallesi sakinleri bir araya gelerek aynı masalarda oruçlarını açtı.  .

YENİ MUHTAR ALİ ANIL’A BAŞARILAR DİLEDİ.

İftar öncesi komşu iftarı konukları ile tek-tek görüşen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  Kalp krizi geçirerek vefat eden eski Muhtar Fatih Keklik’i rahmetle anarak Fatih mahallesi muhtarlığına seçilen Ali Anıl’ı tebrik etti.  Yeni muhtar Ali Anıl’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Tok, “ Fatih ve Reşadiye mahallesi her zaman kardeşlik örneği sergilemiştir" dedi.

FATİH VE REŞADİYE’NİN KARDEŞLİĞİ ÖRNEK… 

Fatih ve Reşadiye Mahallelerinin birlik ve beraberlik örneği göstererek yaşam sürdüklerini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Bu akşam Fatih ve Reşadiye Mahallesi sakinlerinin her zamanki gibi birlik ve beraberliğini görüyoruz. Yıllardır devam eden geleneksel iftarın bir yenisini de her zaman olduğu gibi dostluk içinde gerçekleştiriyoruz. Fatih ve Reşadiye Mahallesi sakinleri her zaman kardeşliğin örnek mahalleleri olmuşlardır. Bu konuda iki mahallemizi de canı gönülden kutluyorum. Allah birlik ve beraberliğimiz daim etsin” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Irak'ın kuzeyinde çatışma: 2 şehit, 2 yaralı
Irak'ın kuzeyinde çatışma: 2 şehit, 2 yaralı
Muharrem İnce'den liste yorumu
Muharrem İnce'den liste yorumu