Advert
Advert

Tok ve Çakır Olimpiyat çağrısı yaptı

Başkan Tok ve Çakır, 18-30 Temmuz tarihlerinde Samsun'da 12 gün boyunca çeşitli sportif etkinliklerle sürecek olan 23. Yaz Deaflympics Oyunları öncesinde Deaflympics 2017 maskotu ´Çakır´ ile Çiftlik Caddesinde birlikte yürüdü. Çiftlik caddesinde Tok ve Çakır yanyana yürüyerek Tüm Samsunluları Olimpiyat Oyunlarını izlemeye davet etti.

Tok ve Çakır Olimpiyat çağrısı yaptı
Advert

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Samsun’da 18-30 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek olan Samsun 23. Yaz Deaflympics Oyunlarının önemine dikkat çekmek ve vatandaşların artan ilgisini arttırmak amacı ile Deaflympics 2017 maskotu ´Çakır´ ile Çiftlik Caddesinde İlkadımlılarla buluştu. Vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören etkinlikte Başkan Tok ve Çakır ile fotoğraf çektiren çok sayıda İlkadımlı böyle büyük bir organizasyonun Samsun’da yapılacak olmasından dolayı çok mutlu olduklarını belirttiler.

  Deaflympics 2017’nin tüm dünya tarafından takip edilecek önemli bir organizasyon olduğunu belirten Tok; “Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç öncülüğünde büyük bir organizasyona tüm Samsun olarak imza atacağız. Bu organizasyonda bizlerde yerel yöneticiler olarak misafirperverliğimizi göstermek adına alt yapımızı tamamlamış bulunuyoruz. Buradaki başarılı koordinasyon ülkemizin bundan sonraki spor etkinliklerinde önünün daha da açılmasına büyük katkı sağlayacaktır. Bizlerde bu bilinçle her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelerek burada yaşanan güzellikleri paylaşıyoruz. Birkaç gün önce Olimpiyat Meşalesi şehrimize ulaştı. Meşale Kent İlkadım olarak tüm Samsunlu kardeşlerimizle o meşaleyi en iyi şekilde taşıyacağımıza inanıyorum. Bu gün de Deaflympics 2017 maskotu ´Çakır´ ile Çiftlik Caddesinde vatandaşlarımızla bir araya gelerek şehrimizi kaplayan heyecanı sürdürmek istedik” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli, Samsun'da coşkuyla karşılandı
Bahçeli, Samsun'da coşkuyla karşılandı
300 metreden düşen hamile kadın öldü
300 metreden düşen hamile kadın öldü