Advert

Vali Kaymak, birim müdürlüklerini ziyaret etti

SAMSUN Valisi Osman Kaymak, Valilikteki birim müdürlerini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Vali Kaymak, birim müdürlüklerini ziyaret etti
Advert

Samsun Valisi Osman Kaymak, valiliğin birim müdürlüklerinde incelemelerde bulunarak, iş akışı hakkında bilgi aldı.Personeli daha yakından tanımak, yaptıkları işi yerinde görmek için valiliğin birimlerinde incelemelerde bulunan Vali Kaymak, ilk ziyaretini Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü'ne yaparak, çalışmalarını inceledi. Ardından sırasıyla İl İdare Kurulu Müdürlüğü, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü, İl Mahalli İdareler Müdürlüğü, İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü ve İl Dernekler Müdürlüğü'nü ziyaret eden Vali Kaymak, çalışmalar hakkında birim müdürlerinden ayrı, ayrı bilgi aldı.

İncelemeler esnasında İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü sorumluluğunda hizmet veren  BİMER'i de ziyaret ederek, vatandaşların BİMER’e yaptıkları başvurular ve şikayetleri hakkında bilgi aldı. Vatandaşların mevcut sorunlarının etkin ve hızlı bir şekilde çözümü için kurulan BİMER'in önemini vurgulayan Vali Kaymak, "Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim her zaman önceliğimizdir" dedi.

Basın Yayın Enformasyon Müdürlüğü ve İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü'nü de ziyaret eden Vali Kaymak, staj dönemlerini tamamlayan kaymakam adaylarına da yeni alacak görevlerinde başarılar diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun İstihdam Buluşması gerçekleştirildi
Samsun İstihdam Buluşması gerçekleştirildi
Hakkari'de hain saldırı: 2 şehit, 1 yaralı
Hakkari'de hain saldırı: 2 şehit, 1 yaralı