Advert
Advert

VM MEDİCAL PARK SAMSUN’DAN ANLAMLI ZİYARET

VM Medical Park Samsun Hastanesi “19 Eylül Gaziler Günü" dolayısıyla nedeni ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti

VM MEDİCAL PARK SAMSUN’DAN ANLAMLI ZİYARET

VM Medical Park Samsun Hastanesi, “19 Eylül Gaziler Günü"  dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun şubesini ziyaret etti.  Ziyarette Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril, yönetim kurulu üyeleri ve gaziler yer aldı.

“TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Ziyarette açıklamalarda bulunan, Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril, “Samsun’da görev yapmaktan büyük bir gurur, onur ve mutluluk duyuyorum.  Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanlığı olarak Samsun’ da bulunan İstiklal Savaşı, Kore Savaşı ve Kıbrıs Barış Harekatı’na katılmış gazilerimizi bir çatı altında topladık ve toplamaya da devam ediyoruz. Bizler her zaman şehit ve gazilerimize dua ederek onlara minnetlerimizi sunmaya devam edeceğiz.  Bu vesile ile şehitlerimizi bir daha yad ediyor onlara Allah’tan rahmet diliyorum. Allah geride kalan gazilerimize ise uzun ömürler versin. VM Medical Park Hastanesinin değerli temsilcileri de bu günde bizi yalnız bırakmadı. Ziyaretlerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum ” diye konuştu.

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Harekatı'nın kaderini değiştiren bu silahlı İHA'lar, silahsız İHA'lar'
'Harekatı'nın kaderini değiştiren bu silahlı İHA'lar, silahsız İHA'lar'
Motorine ve otogaza zam
Motorine ve otogaza zam