Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

YEDAŞ'A SAMSUNSPOR TEPKİSİ!

Samsun Valiliği tarafından 'Samsunspor'a yardım kampanyası' adı altında başlatılan ve çığ gibi büyüyen kampanyaya 7 den 70'e destek yağarken, Samsun'da kurumlar vergisinde son 5 yılın vergi rekortmenleri YEDAŞ ve YEPAŞ'ın şu ana kadar kampanyaya hiç bir katkıda bulunmaması Samsunluları çileden çıkarttı.

YEDAŞ'A SAMSUNSPOR TEPKİSİ!
Advert

Samsunspor Kulübü'ne düzenli gelir yaratabilmek amacıyla geçtiğimiz aylarda açıklanan YEPAŞ ve Samsunspor Kulüplerinin işbirliği ile geliştirilen Samsunspor taraftar paketi projesi başarıya ulaşmazken, son 5 yılın Samsun'da kurumlar vergisindeki rekortmenleri YEDAŞ ve YEPAŞ'ın Samsun Valiliği tarafından başlatılan yardım kampanyasına şu ana kadar hiç bir katkı vermemeleri Samsunluları üzdü.

VERGİ REKORTMENLERİ NEREDE?
Şehrin en büyük ve tek markası olan Samsunspor'un içinde bulunduğu maddi kriz nedeniyle düzenlenen kampanyada ilk sıralarda Samsun'un en büyük kurumlarının başında gelen YEDAŞ ve YEPAŞ gibi önemli firmaların olması gerektiğine dikkat çeken Samsunlular; 'Samsun Valiliği tarafından başlatılan bu kampanya da Samsun'un böylesine önemli 2 firmasının olmaması son derece üzücüdür. Samsun'un ekmeğini yiyip, Samsun'da para kazanan bu kuruluşların Samsunspor'un bu zor günlerinde büyüklüklerine yakışır bir şekilde destek vermeleri gerekirdi. Şu ana kadar o desteği göremedik. İnşallah bu konuda gerekeni yaparlar' diye konuştular.

TARAFTAR PAKETİ FİYASKO ÇIKTI
Bu arada Samsunspor'a destek vermek amacıyla başlatılan 'Samsunspor Taraftar Paketi Projesi'nin Samsunspor'un yarasına melhem olmadığını söyleyen bazı Samsunspor yöneticileri de ilginç açıklamalarda bulundular. Projenin YEPAŞ'ın kendi reklamını yapmak amacıyla oluşturulduğu belirten yöneticiler; 'Bu projeyi basın toplantısıyla açıkladıklarında bir çok kişi gibi bizlerde şok olmuştuk. Ancak o günlerde destekli amaçlı ve iyi niyetle hazırlanan bu girişime köstek olmadık. Gelinen nokta itibariyle proje hedefine ulaşmadığı gibi Samsunspor'a hiç bir katkısı da olmadı. Bu firmalardan çok daha ciddi destekler bekliyoruz' dediler.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fırat'ın doğusunda teröristleri korku sardı
Fırat'ın doğusunda teröristleri korku sardı
Cenazeden dönen evli çift kazada can verdi
Cenazeden dönen evli çift kazada can verdi