Advert

Yusuf Ziya Yılmaz: 25 Haziran’a zaferle uyanacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, “Bu kutlu yolda hep birlikte çalışıp, 25 Haziran sabahına zaferle çıkacağız” dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz: 25 Haziran’a zaferle uyanacağız

AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen program dahilinde 27. Dönem Samsun Milletvekili adayları ile ilçe ziyaretlerine devam eden AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Asarcık, Kavak, Ladik, Havza ve Vezirköprü ilçelerinde yapılan ziyaretlerde cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin geleceği için başkan seçilmesinin önemine dikkat çekti.

ÜLKEMİZE HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK
İlçe ziyaretlerindeki konuşmalarında istikrar vurgusu yapan AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, “Büyükşehir Belediye Başkanlığım boyunca 2014 yılından itibaren Samsun’un her ilçesinde yol, su ve alt yapı bakımından tüm hizmetleri yaptık. Bu hizmetlerimizi yaparken ilçe Belediye Başkanlarımız ve değerli muhtarlarımızın da büyük katkısını ve desteğini gördük. Bugüne kadar yerelde yaptığımız hizmetleri bundan sonra da ülkemizde gerçekleştirmek amacıyla yola çıktık. İnşallah ülkemizi hep birlikte şahlandıracağız. Rabbim muvaffak eylesin” dedi.

25 HAZİRAN SABAHI ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Seçimlerde zafere ulaşmak için tüm teşkilat mensuplarının gecesini gündüzüne katarak çalışması gerektiğini söyleyen Yılmaz, “AK Parti'nin başarılı olmasını istemeyen şer odaklarına 24 Haziran'da milletimiz gereken cevabı verecektir. Bu kutlu yolda hep birlikte çalışıp, 25 Haziran sabahına zaferle çıkacağız. Allah birliğimizi dirliğimizi daim kılsın” açıklamalarında bulundu

Asarcık ilçe teşkilatına gerçekleştirilen ziyaret ile başlayan program sırasıyla Kavak, Ladik, Havza ve Vezirköprü İlçe Başkanlığı’na yapılan ziyaret ile son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ziya KUL     2018-05-24 parktek mağdurları, gülsan sanayi esnafı, atakum,fakülte,ilçe minibüsçüleri,şehri ikiye bölen raylı sistem şikayetçileri, sharatondan rahatsız olanlar,büyükşehir belediyesinin altındaki otoparktan ters yöne giden arabalara sövenler, 20 yıl boyunca Samsunsporu hep yüzüstü bırakan yzyyi meclise sokmamak için işte size fırsat...
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Gelin yeni dönemin müjdesini yine Diyarbakır'dan verelim’
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Gelin yeni dönemin müjdesini yine Diyarbakır'dan verelim’
Kaşıkçı itirafı 18'inci günde geldi... İşte Türkiye-Suudi Arabistan -ABD hattında yaşananlar
Kaşıkçı itirafı 18'inci günde geldi... İşte Türkiye-Suudi Arabistan -ABD hattında yaşananlar