Güncel
Giriş Tarihi : 19-11-2020 14:17   Güncelleme : 19-11-2020 14:17

12 Ay Garantili 2. El Telefon Satın Al; Easycep

Easycep, ikinci el olan telefonları satıcılardan teslim alan ve alıcıya çok uygun fiyatlarla gönderen bir şirkettir.

12 Ay Garantili 2. El Telefon Satın Al; Easycep

Kendi telefonunu internetten satmayla ilgili güvenli bir firmayı arayan kişiler, bu kuruma cihazını gönderiyor ve belirlenen fiyat üzerinden ödeme alıyor. Şirket ise cihazı satın almak isteyen müşteriye, cihazla ilgili her parçasına bakım yaptıktan sonra yenilenmiş telefon gönderimi gerçekleştiriyor.

Easycep Garantili İkinci El Telefon Satışı

İkinci el telefonlarda, üretici firma tarafından verilen garanti süresi dolduğunda dahi Easycep tarafından 12 ay garantili bir bakım hizmeti verilebiliyor. Telefonunu satmak isteyenlerin telefonunu işletmeye göndermesi talep ediliyor ve yapılan bakımın ardından, herhangi bir kullanım problemi olmayacak şekilde yeni sahibine teslim ediliyor. Bakım işlemlerinde düzeltilemeyen tek durumun, kasa üzerindeki çizikler olduğu vurgulanıyor. Satın alacak olan kişi, cihazın 3 seviyeden hangisinde çiziğe sahip olduğuyla ilgili detaylı bilgilere, firma tarafından inceleme yapıldıktan sonra ulaşabiliyor.

İnternetten İkinci El Tablet Satışı

Easycep gibi sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren, müşterilerine iki farklı prosedürde hizmet veren şirketlere yoğun ilgi gösteriliyor. Telefonunu satmak isteyenler ile ikinci el ve uygun fiyatlı bir cihaz almak isteyenleri buluşturan şirket, ikinci el cihazlara bakım yaptıktan sonra müşteriye gönderim sağlıyor. Bu durum, sorunlu ikinci el cihazların tamamen kullanışlı ve problemsiz bir şekilde, fabrikadan yeni çıkmış gibi teslim edilmesine imkan tanıyor. Çok yüksek maliyet ortaya çıkmadığı gibi, çatlak ekran veya çalışmayan parçalarla karşılaşılmaksızın, cihazın her özelliğinden sorunsuz bir şekilde yararlanılabiliyor.

Easycep Güvenli Mobil Cihaz Alışverişi

İnternetten mobil cihazların uygun fiyatlarla alınıp satılabilmesi için aracı bir firma olarak faaliyet gösteren Easy Cep, her yaştan müşteri tarafından yoğun ilgi görüyor. İstediğiniz model ve markadaki cihazı, ikinci el fiyatlarıyla satın alma fırsatına sahip oluyorsunuz. Sadece bu avantaj nedeniyle değil, cihaz size gelmeden önce hem şarj bölümü hem de kullanımı doğrudan etkileyen 50 farklı parçasında incelemeler yapılıyor. Bu inceleme işlemlerinin sadece yarım gün sürüyor olması, telefonun elinize ulaşması için günler boyunca beklemeniz gerekmeden, ikinci el bir cihaza sıfıra yakın kalitede easycep.com  adresinden erişebiliyorsunuz.