16 HAZİRAN 2019 Pazar 00:11
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 07-03-2019 16:10   Güncelleme : 07-03-2019 16:10

19 Mayıs’ta Cumhur İttifakı Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi

19 Mayıs İlçesi Cumhur İttifakı Aday Tanıtım toplantısı, 19 Mayıs Belediye Toplantı ve Düğün Salonunda gerçekleşti.

19 Mayıs’ta Cumhur İttifakı Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi

Yoğun katılımın olduğu tanıtım toplantısında, 2014-2019 yılları arasında Belediye Meclis Üyeliği görevi üstlenenlere plaket taktim edilirken, yeni aday olanlar tek tek tanıtıldı. 
Cumhur İttifak Ak Parti 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı Osman Topaloğlu ,” Mevcut belediye başkanları yapılan anketler doğrultusunda eğer en az%50 ‘nin üzerinde teveccüh devam ediyorsa aday yapılmıştır. Dolayısıyla bizleri sizler aday yaptınız. Bu üçüncü dönemi inşallah hep birlikte sizlere hizmetkâr olmak için daha çok çalışarak tamamlayacağız.31 Mart akşamında Cumhur İttifakı adayı olarak Samsun’da birinci olarak final yapmak istiyoruz. Bunu siz değerli hemşehrilerimiz yapacak, buna inanıyorum. Biz iktidar partisiyiz. Millete hizmetkar olan biziz, dolayısıyla sorumluluğu olanda biziz. Onun için yeni meclis üyesi arkadaşlarımızla bu sorumluluğu yerine getirmek için daha da çok çalışacağız.2014-2019 yıllarında beraber çalıştığımız ve başarılı işlere imza attığımız tüm meclis üyesi arkadaşlarıma gönülden teşekkür ederim. Durmak yok hizmete devam. “Dedi.
Aday tanıtım toplantısına Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mahmut İşbilir, İlçe Koordinatörü Refik Çıkrık, Mahalle Muhtarları, STK'LAR ve çok sayıda vatandaş katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA