Güncel
Giriş Tarihi : 19-11-2020 14:22   Güncelleme : 19-11-2020 14:39

2 Yıl Garantili ve Sertifikalı Gözlükler; Optik AVM

Optikavm internet sitesi, gözlük kullanımında orijinal ürünlerin seçilmesini garantili ve sertifikalı satışlarıyla destekliyor.

2 Yıl Garantili ve Sertifikalı Gözlükler; Optik AVM

Sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de son derece şık modellerle ilgili siparişlerin verilmesi mümkün oluyor. Son dönemde doğrudan yüz tipine en uygun gözlük çeşitlerinin belirlenebiliyor olması, yüz tipinizle ilgili filtreleme yaparak güneş gözlüğü seçmenizi sağlayacaktır.

Optikavm Popüler Gözlük Markaları

Ray Ban, Versace, Vivaldi, Alligator, Burberry, Fendi, Ferfarini, Lanvin, Prada, Retro, Sting, Tudor, Tony Black ve daha pek çok markaya ilgi son derece yoğundur. Tercihinizi unisex, erkek, kadın ürünleri için en şık seçenekler arasında yapabilirsiniz. Türkiye’de yıllardır satış yapmaya devam eden her bir marka, ürettiği en yeni ürünler için Türk Lirası para birimiyle ödemelerin yapılmasını sağlıyor. İnternet sitesi Optikavm, tüm popüler gözlük markalarını bir araya toplamış ve her birisi için çok özel fiyatlar belirlediği ürünleri listelemiştir.

Optikavm Prada Gözlükleri

Gözlük siparişlerinizin tümü için Optikavm sitesini kullanabilir, kredi kartıyla veya kapıda ödeme yoluyla her bir ürünü satın alabilirsiniz. Sadece bir adet sipariş etmenizle ilgili bir kısıtlama olmadığı için, seçmiş olduğunuz ve beğendiğiniz modellerde istediğiniz kadar sipariş verebiliyorsunuz. %50’ye varan indirim oranlarıyla yoğun ilgi gösterilen, outlet kategorisinde yer alan çok sayıda modelle hizmet veriliyor.

Hem kadınlar hem de erkekler için tek tuşla filtreleme yapılması, internet sitesinde her bir markanın 100’ü aşkın ürün türüyle sipariş verilmesi mümkün oluyor. Prada markasının her bir ürünü, yeni modeller de dahil olmak üzere çok uygun fiyatlarla sitedeki yerini alıyor.

Optikavm Özel Kutuyla Gözlük Teslimatı

İnternetten, kapıda ödeme olanaklarıyla verilen gözlük siparişleri hakkında güvenlik ve ürüne zarar gelmeksizin teslimat durumlarına dikkat ediliyor. Kargo şirketleri tarafından ürünlere yeterli özenin gösterilmediği durumlarla sık sık karşılaşılabildiği için, orijinal gözlük türleriyle ilgili çok daha dikkatli bir şekilde hizmet verilmesi sağlanıyor. Müşterilerin taleplerinin karşılanması ve ürüne uygun olan sert kapaklı kutular üzerinden gönderimlerin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. http://optikavm.com.tr/ üzerinden sipariş edilen ürünlerin ezilmesi, kırılması veya kullanılamayacak şekilde teslim edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.