Advert

2000 Samsunlu SAMDEF'in iftarında buluştu

SAMDEF düzenlediği iftar programında 2000 Samsunluyu bir araya getirdi

2000 Samsunlu SAMDEF'in iftarında buluştu

Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu (SAMDEF) 4.Geleneksel 19 Mayıs Ruhuyla Yaza Merhaba Gecesi İftar programını gerçekleştirdi. 2000 Samsunlunun bir araya geldiği programda konuşma yapan eski milli güreşçi SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel, "Her sene yeni bir projemizi açıklıyoruz. Bu anlamda bu sene de güzel bir müjdemiz var. Hemşehrilerimize daha iyi hizmet edebilmek ve İstanbul’daki Samsunlular olarak kalıcı bir eser bırakabilme adına SAMSUNPARK Projemizi hizmete geçirmek için 19 Mayıs Vakfımızı kurduk" dedi.

HEMŞEHRİLERİMİZİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ

Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen programa yoğun katılım gerçekleşti. Programa katılanlara teşekkür eden Şenel, "Her sene yeni bir projemizi açıklıyoruz. Bu anlamda bu sene de güzel bir müjdemiz var. Hemşehrilerimize daha iyi hizmet edebilmek ve İstanbul’daki Samsunlular olarak kalıcı bir eser bırakabilme adına SAMSUNPARK Projemizi hizmete geçirmek için 19 Mayıs Vakfımızı kurduk. Her sene yeni bir projemizi açıkladığımız gecede bu sene Hemşehrilerimize daha iyi hizmet edebilmek adına İstanbul’daki Samsunlular olarak kalıcı bir eser bırakabilme adına SAMSUNPARK projemizi hizmete geçirmek için 19 Mayıs Vakfımızı kurduk. Kurucu Başkanlığını Mehmet Anakök’ün yaptığı vakfımızın tanıtımını gerçekleştirip Mimar Emre Kosif’in hazırlamış olduğu SAMSUNPARK mimari projemizin tanıtımını yaptık. İçinde yurt, düğün salonu, etkinlik alanı, sportif alanların ve yönetim binasının olduğu projemizi hayata geçirebilmek adına kurduğumuz vakfımıza hemşehrilerimizin desteğini bekliyoruz" diye konuştu. 

ONUR DUYUYORUZ

19 Mayıs 1919'un Samsunluların doğum günü olduğunu sözlerine ekleyen Şenel, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere bıraktığı mirası ebediyyen koruyacağımıza, kurtulan değil kurtaran şehir Samsun'un evlatları olarak ant içtik. Atatürk ruhunu yüreğinde hisseden bir fert olarak Samsunlu olmaktan onur ve şeref duyuyorum. Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyorum" şeklinde konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otomobil TIR'ın altına girdi: Aynı aileden 4 kişi öldü
Otomobil TIR'ın altına girdi: Aynı aileden 4 kişi öldü
CHP 70 belediye başkan adayını açıkladı
CHP 70 belediye başkan adayını açıkladı