Advert
Advert

24 HAZİRAN'DA YİNE İSTİKRAR KAZANACAK

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Aziz milletimiz, 16 Nisan 2017 tarihinde başlattığı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine 24 Haziran'da da sahip çıkacaktır. Tüm engelleri aşmak için, yarınlarımız için, istikrar için artık söz milletimizin" dedi.

24 HAZİRAN'DA YİNE İSTİKRAR KAZANACAK

Milletvekilliği aday adaylığı çalışmaları kapsamında durmadan çalışmalarını sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı ve Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Ladik,19 Mayıs, Tekkeköy ve Bafra İlçe Teşkilatı, Belediye Başkanları ve İlçe Kaymakamlarını ziyaret etti. Her gittiği ilçede vatandaşların ve teşkilat mensuplarının büyük bir sevgi seli ile karşılaşan Yılmaz, "Doğduğun, büyüdüğün topraklara hizmet etmek için önce işini sevmek, aşkla yapmak, insana dokunmak, onların hayır dualarıyla beslenmek gerekir. Ne mutlu bize ki milletimizin hayır dualarına nail olabilmişiz" dedi.

2023,2053 VE 2071 HEDEFLERİ İÇİN İSTİKRARA DEVAM

Teşkilat ziyaretlerinde 24 Haziran Seçimlerine değinen Yılmaz,"24 Haziran seçimleri, ülkemizin önünde yeni bir dönemin açılacağı, gerçekten çok kritik seçimlerdir. Bu seçimlerde sadece cumhurbaşkanı ve milletvekilleri belirlenmeyecek, aynı zamanda Türkiye'nin 2023 hedefleriyle 2053 ve 2071 vizyonu da oylanacaktır.24 Haziran seçimlerinden istikrar çıksın, umut çıksın ve gelecek beklentisi yükselsin. Çünkü bizim ülkemizden başka yaşanacak güzel bir ülke yok. Rabbim çocuklarımız için bırakacağımız yarınları aydınlık etsin. Bizim bütün derdimiz o" diye konuştu.

YILMAZ’A OSMANLI KILICI HEDİYESİ

Birlik ve beraberlik bağlarının daha da kuvvetlendirilmesi gerektiğini de belirten Yılmaz, "Darılmayacağız, küsüp gücenmeyeceğiz. Hele birlikte yol aldığımız dava arkadaşlarımıza asla küsüp gücenmeyeceğiz. Her zamankinden daha fazla birlikte olmamız gereken bir zamandayız" ifadelerini kullandı. 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'nu ziyareti sırasında Yılmaz'a Başkan Topaloğlu tarafından Osmanlı Kılıcı hediye edildi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-05-17 Babam mezardan gelse oy verirken güvenirmiyim acaba seçilene kadar halk için varlar seçilince unutuluyor anamız ağladı yıllardır tüm bahçelerimizde açıkda içip naralar atanlara bizleri teslim ettiler kanun üstünde tuttular işgalcileri Adil merhametli vicdanlı kısacası Allah korkusu olan o parti bu parti farketmez oyları verip analarının ak sütü gibi helal deriz aksi takdirde haram zıkkım olsun olsun deriz diyoruzda
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Akar: Güvenli bölgede sadece Türkiye olmalıdır
Bakan Akar: Güvenli bölgede sadece Türkiye olmalıdır
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar