Güncel
Giriş Tarihi : 03-05-2021 13:55   Güncelleme : 03-05-2021 13:55

42 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Ürünleri

42 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Ürünleri

Sofralar da geçmişten günümüze gelen bir çatal, kaşık ve bıçak geleneği bulunur. Bazı bayanlar kaliteli olan bu takımları senelerce muhafaza edebilir. Bayanlar ve diğer yemek sahipler genellikler misafirlerine rengarenk ve eşsiz sunumlar sergilemek ister. Genellikle çatal, bıçak takımları sofraya çıkarılırken kişi sayısına göre takımlardan oluşur. 42 parça takımda bunlardan biridir.

42 Parça Çatal Bıçak Takımı Modelleri Nelerdir

42 parça çatal kaşık bıçak takımı içerisinde 6 adet yemek kaşığı, 6 adet yemek çatalı, 6 adet yemek bıçağı, 6 adet tatlı kaşığı, 6 adet tatlı çatalı ve 6 adet çay kaşığı şeklinde takım olarak bulunuyor. Genellikle 6 kişilik sofralarda, davetlerde kullanmaya uygun bulunuyor. Takım ve tasarımlara ait önemli marka ve seriler şunlardır; Anatolia serisi, Epsilon serisi, Epsilon roma serisi, Pladies kar Tanesi gibi seriler bulunuyor

42 Parça Çatal Bıçak Takımı Modelleri Özellikleri Nelerdir

Ürün çeşitlerine Anatolia serisi sade lan, mat ve mat altın kullanılır. Tasarımlarda Retro altın kaplamalarda kullanılan ürün çeşitleri vardır. Popüler olan bir diğer Epsilon serisi mat altından çiçek desenli olacak şekilde tasarlanmıştır. Tasarımların tamamında materyal olarak sade, mat, mat altın, altın, retro gold gibi kaplama çeşitlerine kullanılmıştır. Tamamen paslanmaz çelikten elde edilmiştir. Korozyona dayanıklı çatal bıçak takımları Uzun yıllar boyu kalitesinden ve görünümünü koruyarak kullanılır.

Sizlerde sofranıza veya çeyizine uygun çatal, kaşık ve bıçak özellikleri hakkında
https://www.narinmetal.com/6-kisilik-42-parca-catal-kasik-bicak-takimi bu adresten bilgi alabilirsiniz .Ayrıca tüm ve diğer modelleri ve diğer parçalar gibi ürünlerini buradan inceleyebilir , satın almak isteyebilir ve yetkililere ulaşabilirsiniz.