Güncel
Giriş Tarihi : 26-04-2022 14:19

6'lı Çelik Soyunma Dolabı Nereden Alınır?

Soyunma dolapları, farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere ve personellere uzun yıllar hizmet veren ürünlerdir.

6'lı Çelik Soyunma Dolabı Nereden Alınır?

Görevleri ve aktiviteleri çeşitlilik gösteren kurum, kuruluş, işyeri gibi ortamlarına uygun seçeneklerin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle Gökerler olarak işinizin ya da hizmet faktörlerinizin gerektirdiği koşulları ve standartları karşılayan modeller geliştirdik. Yeni nesil teknolojilerin hâkim olduğu çelik soyunma dolabı tasarımlarımızda hem materyal hem de işçilik kalitesini ileri seviyeye taşıdık. “6’lı çelik soyunma dolabı nereden alınır?” önerilerine yer verdiğimiz bu yazıyı; kaliteli, ergonomik, sağlam ve işlevsel yapılı ürün seçimi konusunda müşterilerimize rehberlik etmesi için hazırladık.

Yenilikçi Detaylarıyla Öne Çıkan 6’lı Çelik Soyunma Dolabı Modelleri

Metal soyunma dolabı stilleri arasında iş yerlerinin sıklıkla tercih ettiği altı kapılı ürün alternatifleri hem geniş hacimli iç dizaynları hem de emniyetli kilit mekanizmaları ile dikkat çeker. Ürünlerin renk, boyut, ayak ve stil tasarımları hazırlanırken öncelikli olarak hem işletme sahiplerinin tercih ve kalite beklentileri hem de farklı mekânların dekoratif unsurları dikkate alındı. Müşterilerimizin memnuniyetini artıran 6’lı çelik soyunma dolabı alternatifleri, çalışanlarınızın gereksinimlerine uygun bölme, raf, askılık, panjur, kilit özellikleriyle donatıldı. Bu sayede ziyaretçi, çalışan, öğrenci, sporcu gibi amaçları değişkenlik gösteren kullanıcılarınızın gereksinimlerini karşılayan soyunma dolabı seçenekleri ortaya çıktı. Çelik 6’lı soyunma dolabı performans ve verimliliğinin ileri seviyede olması için yüksek kaliteli materyaller temin ettik. Dayanıklı, pürüzsüz ve kolay şekil alabilen metal levhaları kullandığımız dolaplarda, Ereğli Demir Çelik tesislerinin materyallerini kullandık. Soğuk haddeleme yöntemleriyle imal edilen çelik alaşımlı saclar, 6’lı soyunma dolabı çeşitlerimizin ana malzemesidir. Elektrostatik fırınlama teknolojisini uyguladığımız toz boya işlemlerinde mekânlarınızın dekoruna ve stiline ahenk katan renkleri kullandık. Böylece iş yeriniz için krem, yavruağzı, gri, haki gibi renkleri tercih ederek soft ve sade bir ortam yaratabilirsiniz. Ayrıca mavi, kırmızı, yeşil, pembe, mor renklerin canlı ve parlak tonlarıyla tasarladığımız modellere yönelerek çalışma ortamlarınıza hoş bir ambiyans kazandırabilirsiniz.

Şık ve Ergonomik Tasarımlı 6’lı Çelik Soyunma Dolabı Özellikleri

6’lı personel soyunma dolabı modellerimizin tamamı İş Güvenliği Kanunu’yla belirlenen standartlara uygundur. İşletmelerin sektörel uygulamalarına göre şekillendirdiğimiz ürün yelpazemiz arasından zevkinize hitap eden ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarına cevap veren stilleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Z tipi, çatılı, çatısız, ayakkabılık raflı, askılı, çelik ya da pingo ayaklı gibi özelliklerle donattığımız tasarımlar, iş yeriniz ya da kullanım alanlarınız için ideal seçimler yapmanız hususunda yüksek avantaj sağlar. Çalışma veya hizmet alanlarınız için elverişli modellerin belirlenme aşamasında hem renk ve dizayn hem de kilit ve ölçü siparişinde bulunabilirsiniz. Barınma ya da tedavi faaliyetlerinin gerçekleştiği yurt, huzurevi ve sağlık merkezlerinin yanı sıra sportif veya eğitim aktivitelerinin gerçekleştiği mekânlara yerleştirebileceğiniz 6’lı çelik soyunma dolapları da işlevsel unsurlarla donatıldı. Uzun tek kapılı ve altlı üstlü kapılı altılı soyunma dolabı stillerimizi seçerken kullanıcılarınızın ihtiyaçlarına ve konfor beklentilerine göre seçimler yapabilirsiniz. Zengin ürün koleksiyonuna sahip Gökerler: https://www.gokerler.com/ Türkiye’deki en büyük imalatçı firma arasında yer almaktadır: