Samsun Haber
Giriş Tarihi : 26-04-2022 11:04

Acar'dan Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı kutlaması

Tekirdağ Samsun Dernekler Federasyonu Başkanı Samsunlu İş İnsanı Bilal Acar yarın idrak edilecek Kadir Gecesi ve yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi bir mesaj yayınladı.

Acar'dan Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı kutlaması

Bayramların ülkemizde müstesna günler olduğunu söyleyen Acar; 'Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir.' dedi.

BAYRAMLAR MİLLET OLMA ŞUURUNU DAHA DA GÜÇLENDİRİR

'Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.' diyen Acar 'Dostluğu, sevgiyi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramı'nda yine millet olarak bir ve beraberiz, dimdik ayaktayız.' dedi.

ÜLKEMİZİN VE İSLAM ALEMİNİN BAYRAMI KUTLU OLSUN

Samsun Dernekler Federasyonu Tekirdağ ailesi  olarak Türk milletinin ve İslam aleminin Kadir Gecesini ve bayramını kutlayan Acar; 'Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Samsunlular başta  olmak üzere tüm Türkiyemizin ve islam aleminin Ramazan Bayramın en kalbi duygularımızla kutluyor,  Bayramının sağlık, huzur, bereket ve esenlikler getirmesini temenni ediyoruz.' diyerek sözlerini tamamladı.