Güncel
Giriş Tarihi : 02-11-2021 16:59   Güncelleme : 02-11-2021 16:59

Adel Danışmanlık Merkezinde Bireysel ve Kurumsal Psikolog Hizmetleri

Adel Danışmanlık’ın bireysel hizmetleri içerisinde hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik danışmanlık hizmetleri bulunmaktadır.

Adel Danışmanlık Merkezinde Bireysel ve Kurumsal Psikolog Hizmetleri

Bireysel olduğu kadar kurumsal çalışmalar da yapan Adel Danışmanlık, bu nedenle Bakırköy psikolog merkezleri içerisinde geniş hizmet ağıyla öne çıkmakta ve ruhsal problemlere sahip bireylere çözüm getirmektedir.

Bireysel terapi hizmetleri içerisinde panik atak problemlerine, travma sonrası stres bozukluğuna, yaygın anksiyeteye, depresyona ve yetişkin sosyal fobi gibi problemlere çözüm getiren Adel Danışmanlık, uzman psikolog ve psikiyatrist kadrosuyla size güven verecektir. En az beden sağlığı kadar önemli olan ruh sağlığını korumak için Bakırköy’de psikolog ve psikiyatrist alanında uzman olan Adel, tüm etkili tedavi yöntemlerini değerlendirerek bireysel problemlerin çoğuna hızlı çözüm önerileri sunacaktır.

Yetişkinlerin yaşadığı psikolojik rahatsızlıklar kadar çocukların psikolojik sağlığını da düşünen Adel, çocuk ve ergen danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Bu hizmetler içerisinde şiddet ve saldırganlık, sınav kaygısı, okul fobisi, öğrenme güçlüğü, karşıt olma ve karşıt gelme problemleri, öğrenme güçlüğü, sosyal fobi ve DEHB gibi sorunlar vardır. Çocuk yaşlarda başlayan psikolojik problemlere karşı bilinçli olması gereken ebeveynlerin bir uzman yardımına ihtiyacı olabilir. Bu noktada Bakırköy psikolog merkezi olan Adel Danışmanlık, tecrübeli kadrosuyla çocuğunuz için doğru seçim olacaktır.

Adel Danışmanlık’ın hizmetleri sadece yetişkin ve çocuk danışmanlık hizmetleriyle sınırlı değildir. Grup çalışmaları ve destek hizmetlerine sahip olan kurum duyu bütünleme çalışması, EMDR tedavisi ve cinsel problemlerin çözümü gibi hizmetleri de içerisinde barındırmaktadır. İzotomi ve benzeri çeşitli kişilik envanterleri de yapan Adel Danışmanlık ruh sağlığınızı koruyacak ve topluma daha yararlı, daha mutlu bireyler olmanızı sağlayacaktır.

Bakırköy psikolog merkezi olan Adel Danışmanlık’ın bireysel hizmetleri dışında işletmelere sağladığı kurumsal hizmetler de firmaların daha verimli ve sağlıklı çalışanlara sahip olması açısından önemlidir. Kurumsal hizmetler içerisinde 360 derece performans değerlendirme uygulaması, yönetici koçluğu ve işe alım değerlendirme uygulamaları gibi uygulamalar bulunmaktadır.