Advert
Advert

AK Kadınlar Samsunspor formalarıyla büyük kongrede

AK Parti Samsun il ve 17 ilçe kadın kolları üyeleri, AK Parti Genel Merkez 5’inci Olağan Kadın Kolları Kongresi'ne Samsunspor formaları giyerek gittiler.

AK Kadınlar Samsunspor formalarıyla büyük kongrede

AK Parti Genel Merkez 5’inci Olağan Kadın Kolları Kongresi, Ankara Kapalı Spor Salonu'nda yapıldı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı kongrede 81 il ve ilçelerdeki partililerin yanı sıra birçok sivil toplum kuruluşundan temsilcide yer aldı.

AK Parti Samsun il ve ilçe Kadın Kolları Teşkilatları da olağan kongre için Ankara'ya gitti. Samsunspor formaları giyerek dün gece yola çıkan kadın kolları teşkilat üyeleri bu sabah Başkent'e ulaştı. Üzerlerinde Samsunspor formalarıyla kongre salonundaki yerlerimi alan kadın kolları üyelerinin bu davranışı büyük alkış aldı. Ankara'daki büyük heyecana ortak olmak için cuma gecesi yaklaşık 20 otobüs ile Samsun'dan hareket eden kadın kolları, Samsunspor formalarıyla kongreye renk kattı. AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, "Bugün kongremizi gerçekleştiriyoruz. Samsun'dan kongreye yoğun bir katılım var. Kadın kollarımız, şehrimizin takımı Samsunspor'un formalarını giyerek Ankara'ya gitti. Bugün kongrenin yapıldığı salonda Samsunspor formalarıyla yer alıyoruz" dedi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Erdoğan: Benim milletim, PKK'nın desteklediği adaya oyunu verir mi ?
Erdoğan: Benim milletim, PKK'nın desteklediği adaya oyunu verir mi ?
Deniz Baykal mecliste yemin etti
Deniz Baykal mecliste yemin etti