Advert

AK Parti'de milletvekili ilçe başkanı gerginliği! Yurduseven istifa edecek mi?

Samsun'da istifa eden 8 ilçe başkanının haricinde AK Parti, Bafra ve Vezirköprü ilçe başkanları için temayül yoklaması yapılacak. AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı'nın kendi ilçesi olan Bafra'da Yurduseven ile çalışmak istemediği, temayül yoklaması sonucuna bakılmaksızın kısa süre içinde Bafra'da ilçe başkanının değiştirileceği öğrenildi.

AK Parti'de milletvekili ilçe başkanı gerginliği! Yurduseven istifa edecek mi?

KIRCALI İSTEMİYOR
AK Parti'nin en çok önem verdiği ilçelerden biri olan Bafra'da İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven'in görevden alınmaması Başta Sağlık Bakanı Ahmet Demircan olmak üzere Bafra kökenli milletvekili Orhan Kırcalı'yı rahatsız etti. Kırcalı'nın parti teşkilatına mevcut Başkan Tuncay Yurduseven ile kesin olarak çalışmak istemediği belirtilirken, Yurduseven ile ilgili kararın Bafra'da yapılacak olan temayül yoklaması sonucunda verileceği ifade edildi.

BÜROKRATLAR BENGÜLÜ
Kırcalı ve Yurduseven'in ilçede uyumlu bir şekilde çalışamadıkları ve bunun da ilçeye ve partiye zarar verdiği görüşü hakim olurken, İlçe Başkanı Yurduseven'in, Bafra'da kapalı kapılar ardında Orhan Kırcalı ile ilgili farklı söylemlerde bulunduğu, parti disiplinine göre hareket etmediği ve milletvekilini küçük düşürecek eylemlerde bulunduğu dile getiriliyor. Yurduseven'in ilçe başkanlığı döneminde kendisi gibi Bengülü olan bürokratları Bafra'nın kritik yerlerine getirdiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Haber: Meydannet.comSende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bafra Sevdalısı     2018-02-07 Her işe Bengüllüler yerleşti.Biz neden işe giremiyoruz?Bengüllü olmayana Bafrada iş yok. İnsanlara ayrımcılık yapılıyor.Tuncay yurduseven gitmeli.Bafra AK Partiye oy istiyorsa ilçe başkanı değişmeli.
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sarıkamış'ta katliam gibi arazi kavgası: 6 ölü, 5 yaralı
Sarıkamış'ta katliam gibi arazi kavgası: 6 ölü, 5 yaralı
İçişleri Bakanı Soylu: Yaşlılar 'bize eksik pusula verildi' diyor
İçişleri Bakanı Soylu: Yaşlılar 'bize eksik pusula verildi' diyor