Advert
Advert

AK PARTİLİLER TEMAYÜL SONUÇLARINA İNANMIYOR

AK Parti'de geçtiğimiz perşembe günü yapılan temayül yoklaması tartışmaları da beraberinde getirdi. il başkanlığı sürecinin ciddi anlamda sekteye uğratıldığı görüşü ise partilileri kızdırdı.

AK PARTİLİLER TEMAYÜL SONUÇLARINA İNANMIYOR

BAŞKAN GÖKSEL YALANLADI

Partide yapılan temayül sonuçlarının medyaya servis edildiği iddiaları AK Parti Samsun il Başkanı Muharrem Göksel tarafından kesin bir dille yalanlanırken,  AK Parti camiası ise temayülden çıkacak sonuçlara inanmıyor. Parti genel merkezi bu zaman kadar Samsun'da yaptığı temayül sonuçlarını hiç bir şekilde dikkate almadığı bilinirken, temayüle katılanların dışında beklenmedik bir ismin il başkanlığına getirileceği de söyleniyor.

BU SÜRECİ BALTALADILAR
AK Partililer Samsun'da yaşanan il başkanlığı krizinin artık kangren haline geldiğini ve sürecin iyi yönetilemediğini söylerken, koltukta oturan bir il başkanı varken, temayül yoklaması yapılmasının hem partiye, hem de AK Parti'ye gönül verenlere büyük bir saygısızlık olarak addediyorlar. Temayül için çağrılan bazı belediye başkanları ve il yöneticilerinin de yapılan temayül yoklamasında AK Parti'nin il ve bölge sorumlusu olan kişilere sert çıktıkları ifade ediliyor.

'ABİ' FORMÜLÜ TUTAR MI?
'Samsun AK Parti'de il başkanı kim olacak?' sorusunun kısa bir süre içinde çözüme kavuşması merakla beklenirken, AK Parti camiasında bir çok ismin partilerinin temayülden çıkacak sonuçlara riayet etmeyeceğini belirtiyorlar. Parti de mevcut Başkan Muharrem Göksel'le yeniden devam edileceğine inananlar olduğu kadar eski bir milletvekilinin Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 'Abi' formülü uygulanarak partinin başına getirileceği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunlar dörtlü çetedir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunlar dörtlü çetedir
Yargıtay 2'nci Hukuk Dairesi Başkanı'ndan çarpıcı yoksulluk nafakası açıklaması
Yargıtay 2'nci Hukuk Dairesi Başkanı'ndan çarpıcı yoksulluk nafakası açıklaması