Güncel
Giriş Tarihi : 06-02-2021 20:19   Güncelleme : 06-02-2021 20:19

Akaryakıt Şirketi Class Petrol ve Çalışmaları

Alanında en iyi olmaya devam eden Class petrol firması Naifoğlu Holding, her zaman en iyi hizmeti vermeye devam eder.

Akaryakıt Şirketi Class Petrol ve Çalışmaları

Müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılayan Class petrol birçok çalışması ile başarısını ortaya koyuyor. Yıllardır sektörde verdiği emek ve yaptığı değerli çalışmalarla, istenilen çalışma performansından ve kalitesinden ödün vermiyor.

 Gençler için her zaman istihdam olanağı yaratan firma çalışmalarındaki başarısı ile adından çokça söz ettirmeye devam eder. Birçok firma arasında her zaman tercih edilmeye devam ederken, petrol istasyonu ile çalışma alanını genişletmektedir. Her zaman daha da büyüme yolunda yapığı çalışmalarıyla adından çokça söz ettirmeye devam eder.

Class Hizmeti ile Akaryakıtın En İyi Adresi

Büyük bir kadrosu ile istihdam için birçok kişiye çalışma alanı sağlayan ve sektörde birçok firmanın önüne geçmeyi başaran Class Akaryakıt Naifoğlu Holding her zaman yaptığı işte de en iyi olmayı başarıyor. Firmanın sahibi işadamı Yaşar Uslu, yaptığı açıklamada ise 2019 yılının pandemi sebebi ile durağan geçtiğini ve ekonomiyi oldukça derinden etkilediğini belirterek, yıl sonunda büyüme beklediğini açıkladı. Kısa süre içerisinde elli adet petrol istasyonu kuran Yaşar Uslu, bu sene büyüme hedeflediğini de dile getirdi. 2023 yılına kadar petrol istasyonlarının sayısını 250’ye çıkaracağını açıkladı. Alanında en iyi olmayı başaran Class petrolden her zaman hizmet alabilirsiniz.