16 HAZİRAN 2019 Pazar 06:27
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 10-03-2019 19:19   Güncelleme : 10-03-2019 19:19

Akgül: En yüksek oyu alacağız

Salıpazarı Belediye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Halil Akgül “Cumhur ittifakı Milletin aklı diyerek, Salıpazarı’nda en yüksek oyu alacağız” dedi.

Akgül: En yüksek oyu alacağız

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Halil Akgül Mahalli İdareler seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı ile uyumlu bir şekilde çalıştıklarını  “Cumhur İttifakı millet aklı Salıpazarı’nda gümbür gümbür geliyoruz. İlçemizde en güzel hizmetleri vermek için bir araya geldik. Allah’ın izniyle bunu en iyi şekilde yapacağımıza, yürekten inanıyoruz” diye konuştu.

“MHP İLE KENETLENDİK”

Yaklaşan seçimlerin önemine dikkat çeken Salıpazarı Belediye Başkanı  ve Cumhur İttifakı Adayı Halil Akgül Cumhur İttifakının ülke için beka meselesi olduğunu belirtti. Birlik ve beraberlik mesajları veren Akgül, “Önümüzde bir yerel seçim var. İnşallah birlik ve beraberliğimizi güçlendirirsek hem liderlerimizin işini kolaylaştırır hem de devletimizin milletimizin bekasını sağlamış oluruz. AK Parti ve MHP teşkilatları olarak birbirimize kenetlendik. Birlik ve beraberlik içerisinde başarıya koşacağımıza inanıyoruz” dedi.

“EN YÜKSEK OYU ALACAĞIZ”

Cumhur İttifakı Ak Parti Adayı Akgül 31 Mart’ta gerçekleştirilecek Mahalli İdareler seçimleri öncesi vatandaşlara bu ittifakın önemini anlattıkları  belirterek şunları söyle devam etti.“Cumhur İttifakının adayları olarak bir yola çıktık. Allah yolumuzu hayırlı eylesin. Bundan sonra ortak programlar yaparak halkımız ile buluşacağız. Cumhur İttifakı olarak en yüksek oyu alıp uyum içerisinde çalışarak halkımıza en güzel hizmetleri kazandıracağız.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA