Advert

Ali Koç ezber bozdu

Koç, iftar yemeğine katılarak Fenerbahçe'nin toplantılara başkan nezdinde katılmaması kararını sonlandırdı.

Ali Koç ezber bozdu

Türk futbol camiasının önde gelen isimleri Kulüpler Birliği Vakfı'nın iftarında buluşurken, Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç sarı lacivertli kulüp adına toplantıya katıldı.

3 Haziran'da yapılan Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda başkanlığa seçilen Ali Koç, ilk icraatlerinden birini Kulüpler Birliği'nin düzenlediği iftar yemeğine katılarak yaptı. Ali Koç, Kulüpler Birliği'nin iftar yemeğine katılarak sarı lacivertli kulübün uzun süredir toplantılara başkan nezdinde katılmaması kararını sonlandırmış oldu.

Fenerbahçe Kulübü'nün eski başkanı Aziz Yıldırım kişisel kararı ile Kulüpler Birliği toplantılarına katılmıyor ve sarı lacivertli kulübü asbaşkan Şekip Mosturoğlu temsil ediyordu. Bu arada Kulüpler Birliği'nin mevcut başkanı Fikret Orman bir dönem bu duruma tepki göstermiş ve "Fenerbahçe Kulübü başkanının yer almadığı toplantılarda Beşiktaş Kulübü başkanı da yer almaz" diyerek toplantılara gelmeme kararı almıştı.

"BUNU YAPABİLMEK İÇİN HEPİMİZİN BİRBİRİYLE KONUŞABİLİYOR OLMASI LAZIM"

Başkan Ali Koç, iftar yemeğinin ardından kendisine gelen Fenerbahçe'nin uzun süredir Kulüpler Birliği Vakfı toplantılarına başkan nezdinde katılmaması ile ilgili soruya, "Biz yola çıktığımızdan beri aynı şeyi söylüyoruz. Saha içinde kora kor rekabet, saha dışında yapıcı rekabet. Niye yapıcı rekabet? Birbirimizi ilgilendiren bir konu. Bu işin değerini artırmak, seyir zevkini artırmak, marka değerini artırmak, dünyada daha tanınır hale getirmek... Bunu yapabilmek için hepimizin birbiriyle konuşabiliyor olması lazım. Size garip gelen şeyler bana çok normal geliyor" yanıtını verdi.

''BU GİBİ TOPLANTILARI DAHA SIK YAPMALIYIZ''

Türk futbol camiasının önde gelen isimleri, Kulüpler Birliği Vakfı'nın iftarında buluşurken, iftar yemeğinde yerini alan Fenerbahçe Kulübü'nün yeni başkanı Ali Koç yemek çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ile bir araya geldiniz. İki kulüp arasındaki diyalogların sizin gelişiniz ile birlikte daha iyi olmasını bekliyoruz, bu konuda neler söyleyebilirsiniz" sorusuna yanıt veren Ali Koç, "Bu soruyu sormak zorunda kalmanız bile işin ne kadar garip olduğunu gösteriyor. Fikret başkana çok teşekkür ediyorum, bizi ağırladığı için. Çok güzel sohbet ettik. Bu gibi toplantıları daha sık yapmalıyız. Size de hayırlı ramazanlar diliyorum" dedi.

"SAHA İÇİNDE KORA KOR REKABET, SAHA DIŞINDA YAPICI REKABET"

Başkan Ali Koç, Fenerbahçe'nin uzun süredir Kulüpler Birliği Vakfı toplantılarına başkan nezdinde katılmaması üzerine gelen bir soruya, "Biz yola çıktığımızdan beri aynı şeyi söylüyoruz. Saha içinde kora kor rekabet, saha dışında yapıcı rekabet. Niye yapıcı rekabet? Birbirimizi ilgilendiren bir konu. Bu işin değerini artırmak, seyir zevkini artırmak, marka değerini artırmak, dünyada daha tanınır hale getirmek... Bunu yapabilmek için hepimizin birbiriyle konuşabiliyor olması lazım. Size garip gelen şeyler bana çok normal geliyor. Beklentilerinizi karşılayamadıysam özür dilerim (Gülerek)" yanıtını verdi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli'den 'güvenli bölge' uyarısı
Bahçeli'den 'güvenli bölge' uyarısı
Bakan Çavuşoğlu: Güvenli bölge, Suriye’nin istikrarı için önemli
Bakan Çavuşoğlu: Güvenli bölge, Suriye’nin istikrarı için önemli