Advert
Advert

ALPEREN CARUS: KİMSEDEN TEHDİT ALMADIM

Samsun'un ünlü avukatlarından Alperen Carus, Samsun'da yayın yapan bir haber sitesinde hakkında yapılan iddialarla ilgili yazılı bir basın açıklaması yaptı. Carus; 'Ben kimseden tehdit almadım' dedi.

ALPEREN CARUS: KİMSEDEN TEHDİT ALMADIM

BENİM HİÇ KİMSEYLE HUSUMETİM OLMADI

Carus yaptığı açıklamada; '22.06.2018 Günü bir haber sitesinde 'Sırada O Avukat mı Var?' başlıklı haberle şahsımı da işin içine katmak suretiyle bir kısım şahıslara karşı farklı tarihlerde, farklı kişilerce yapıldığı iddia edilen eylemlerin aynı çete tarafından yapıldığı ve bu çetenin sıradaki hedefinin şahsım olduğunu ifade eden yorumlar yapılmıştır. Öncelikle ifade etmek isterim ki bu haberin içeriğindeki şahsıma yönelik yorumlar mesnetsizdir. Bu yorumlar yapılırken şahsımın görüşü alınarak yapılmış değildir. Şahsıma yönelik bizzat hiçbir tehdit yöneltilmiş değildir. Bu şahısların problem yaşadığı kişilerle de aramda husumet yoktur.' dedi.

DOSTLARIMIN ENDİŞE ETMESİNE GEREK YOK

Carus sözlerini şöyle sürdürdü: 'Gazeteci arkadaşlarımızın yapmış olduğu haber belki iyiniyetle yapılmış olsa da yanlış bilgi ve yorumlar içermektedir. Gerek geçmişteki siyasi faaliyetlerim, gerekse mesleki faaliyetlerimden dolayı sevenim de vardır, sevmeyenim de. Ancak beni sevmeyen kişilerle haberde belirtildiği gibi bir husumetim de oluşmamıştır. Netice olarak haberden dolayı şahsımı arayarak yada ziyaret ederek 'Bu neyin nesi?' diyen dostlarımın endişeleneceği bir durum söz konusu değildir. Yine de sağolsunlar var olsunlar. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.'Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunlar dörtlü çetedir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunlar dörtlü çetedir
Yargıtay 2'nci Hukuk Dairesi Başkanı'ndan çarpıcı yoksulluk nafakası açıklaması
Yargıtay 2'nci Hukuk Dairesi Başkanı'ndan çarpıcı yoksulluk nafakası açıklaması