Advert
Advert

Altan: ‘Su Emen Asfaltı Sultangazi’ye Kazandıracağım’

Ramazan Altan projelerini anlatmaya devam ediyor.

Altan: ‘Su Emen Asfaltı Sultangazi’ye Kazandıracağım’

31 Mart 2019'da yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri'nde belediye başkanlığına hazırlanan Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Altan, bir yandan siyasi çalışmalarına devam ederken diğer yandan da halkın sorunlarına yönelik çözüm projelerini anlatmaya devam ediyor.

25 YILLIK BİRİKİM

Yaklaşık 25 yıldır ilçede görev aldığı çeşitli kurumlarda halkın sorunlarını çözmek için gayret eden Altan, özelikle aşırı yağışlı havalarda sel baskını sonucu zarar görev halkın sorunlarını çözmek için Su Emen Asfalt projesini gerçekleştirmek istiyor.

SU EMEN ASFALT SULTANGAZİ'DE

Su Emen Asfalt'ın Hollanda'da başarılı bir şekilde hayata geçtiğini söyleyen Altan, aynı şekildeki Su Emen Asfalt'ın Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde de uygulandığını belirtti.

Göreve geldiklerinde aynı sistemi Sultangazi'de sel baskını yaşayan evlerin bulunduğu sokaklarda uygulayacaklarını ifade eden Altan, bu asfaltı ilk olarak İsmetpaşa, Sultançiftliği, 50.Yıl, Esentepe, Yayla, Cebeci Köyü, Habipler, Zübeyde ve Gazi Mahalleleri'nde uygulayacaklarını kaydetti.

Asfaltın en büyük özelliklerinden birinin tutkal olması, hızlıca yapılan işlem süreci içinde sünger vazifesi görme özelliği taşıması olduğunu söyleyen Altan, aşırı yağışta yağan yağmur suları sünger içinden süzülerek direk eve değil, asfaltın altında ki toprakla buluşacağını ve bu sayede yağan yağmur suyunun evlere akmasının engelleneceğini ifade etti.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Erdoğan: Benim milletim, PKK'nın desteklediği adaya oyunu verir mi ?
Erdoğan: Benim milletim, PKK'nın desteklediği adaya oyunu verir mi ?
Deniz Baykal mecliste yemin etti
Deniz Baykal mecliste yemin etti